انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 249))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-07-2015، 0:20)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لعنت اون mبود

نامفهوم Shy
(26-07-2015، 0:20)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 0:19)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 0:18)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زعفرانیه؟ ولنجک؟

نزدیک شدی ..
خق شمارو تو محله ی پولدارامون خوردیم دیگه شومپت ! ^_^

اممم. نیاوران؟ 

نه ، بهتره از اون !
( به نظره من البته )
نقل قول: این بچه زعفرانیه باشه من فردا اسباب کشی میکنم‎:|‎
مگه چشه بدبخت؟ دخترمه! هههههههه  2mo5
(26-07-2015، 0:20)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 0:18)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 0:17)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهورا هفته ی آینده یک روز رو میگم. ببینم میای یا نه ها!

تا هفته اینده کی زندست کی مرده (:
میام اگه وخت داشته باشم..
+
تو مگه خواب نبودی؟:|

نگا از الان داری دبه میکنی!

+

نه اقا!. همچنان بیدار

بگم میام بعد نیام ک بدتره حاجی..
بزا ببینم چی میشه باس وضعیت روحیم میزون باشه..
دعا کنید من با بنده خدام اشتی کنم شنگول باشم وگرنه از در خونه بیرون نمیرم :|
(26-07-2015، 0:22)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: این بچه زعفرانیه باشه من فردا اسباب کشی میکنم‎:|‎
مگه چشه بدبخت؟ دخترمه! هههههههه  2mo5
هیچی‎:|‎
خدافظ همه‎=)‎
نقل قول: نه ، بهتره از اون !
( به نظره من البته)
غلط نکن! دیگه از نیاوران و ولنجک و زعفرانیه بهتر کجاست؟ تو میگی همون وراست ولی دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!
پایین تره یا به سمت غرب و شرق؟
(26-07-2015، 0:20)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لعنت اون mبود

O_o

داغـونیـآ :|

بـَدتر از مـن .-.
اقایون خانوما ما اینجا هویجیم هرچی میگم هیچی سپاس نمیخوره حالا خوبه سعید یا اهورا استاتید گلم یه چیزی بگن صدتا سپاس میخوره
نقل قول: بگم میام بعد نیام ک بدتره حاجی..
بزا ببینم چی میشه باس وضعیت روحیم میزون باشه..
دعا کنید من با بنده خدام اشتی کنم شنگول باشم وگرنه از در خونه بیرون نمیرم :|
آهان! اره راست میگی!

نقل قول: هیچی‎:|‎
خدافظ همه‎=)‎
من که می دونم هستی شومپت!
خیلی وقته توچال نیومدم. میری تو؟
اقا m ,a گذاشته بود منم حواسم پرت شد crying Dodgy