انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 249))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 22:30)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(25-07-2015، 22:27)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:24)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:23)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تاحالا تو خونه تنها بودید خانوادتون مسافرت p336

تمام زندگیم!

آخ آخ فرید دلم برات کبابه cry girl

خونه سوتو کوره دارم دیوونه میشم تو خونه :hlp:

من راضی ام از این شرایط
یا من دیوونه ام یا تو/:
حوصلتو با چی پر میگنی-__-*
من با اذیت کردن خانواده حال میکنم=)
نقل قول:
ولی من عکس میفرستم ((:
بفرست!
(25-07-2015، 22:33)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:31)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خونه مآ همیشه خآلیه -_-

کی خونه خآلی خواس :>

وآلآ هر روز دوستآ میآن سرگرم میشم ((:

البته بیشتر کوثر .-.
چی کارا میکنید؟
هیچ چیز خآصی نمیخوریم :|

یه دفه لو رفتیم وآسه صد جدم توبه شُد -_-
نقل قول: داری شوخی می کنی یا جدی میگی؟
من با تو شوخی دارم؟؟!

شوخی ^__^
نقل قول: حوصلتو با چی پر میگنی-__-*
کتاب + بازی رایانه ای + حرف زدن با دوست های صمیمی
(25-07-2015، 22:36)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:30)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(25-07-2015، 22:27)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:24)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:23)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تاحالا تو خونه تنها بودید خانوادتون مسافرت p336

تمام زندگیم!

آخ آخ فرید دلم برات کبابه cry girl

خونه سوتو کوره دارم دیوونه میشم تو خونه :hlp:

من راضی ام از این شرایط
یا من دیوونه ام یا تو/:
حوصلتو با چی پر میگنی-__-*
من که به حالم فرقی نمیکنه میشینم بازیمو میکنم باز =|
(25-07-2015، 22:33)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیوانه ای! باور کن!
دیوونه بودن که خوبه ! ..
دیوونه ها از درد و رنج دنیا بی خبرن چون فقط خوشَن و خوشی میکنن ..
ولی خب متاسفانه من هنوز دیوونه نیستم :|
چون درک غم دارم .. یه دیوونه نداره !

(25-07-2015، 22:33)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم اول نظرم این بود/:
بعد فهمیدمـ نه دزدیه نه جنی/:
خودتی و خودت بعدم تو تنهایی با درو دیوار حرف میزنی/:

حالا چه نیازی هست که ادم حتما با یکی حرف بزنه ؟
انقدر عاشق سکوت هستم .. سکوت ! 
راستی این سکوت کجاست ؟ منظورم آیسانه ؛ اسمش سکوت بود نمیدونم الان نام کاربریش هنوز همونه یا عوض شده .. فرید تو ازش خبر داری ؟
ینی یـ, بُز پیـدا نمیشـه سَر ب سَرش بزآرم :|| 
آهـنـگ

نـدا آهـنـگ فـرامـوش نـشـه :>
پارمیدا جواب بده !