انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 249))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون از دلداری تاثیر گذار دوستان‎:|‎
خوبم آجول.. تُ خوبی ? «:

+ تبریک ب غزل ژونی[[=
(26-07-2015، 21:09)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ااا سـلامـ رُکـی ^.^*
سلام دخی (:

چطوری^ـ^؟
(26-07-2015، 21:12)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 21:11)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 21:09)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 21:08)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 21:05)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صفته مناسبته |:

خوشم اومده ازش |: 

صفته رو میگم |:
._.

از منم پرو تره.. :||
من که راضیم |:
منم راضیم...جوون.. :v
چی؟چی؟ |:

بگیره ازت ؟ |:

چیو.. :/
دنیا علیو ول کن
ما منتظره شفا شیم
(26-07-2015، 21:14)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 21:12)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 21:11)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 21:09)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 21:08)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._.

از منم پرو تره.. :||
من که راضیم |:
منم راضیم...جوون.. :v
چی؟چی؟ |:

بگیره ازت ؟ |:

چیو.. :/
جونتو |:

(=
(26-07-2015، 21:10)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 21:00)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
می گم نحس بود حالا بگو چرا

دیروز شنبه رفتم کلاس اسکیت مربی گف 5 دور برو دور پیس

من احمق فقط ی دور رفتم

اماده نبودم

دروغ گفتم اره پنج دور رفتم

بعد گفت فرشته زمینی بزن

جاتون خالی افتادم کل پا راستم نابود شده از ذیروز لنگ میزنم مث چی

امروز با پا درد سردرد ساعت 8 کلاس داشتم تا یکو نیم

بعد از دو نیم تا چهارو ربعم کلاس زبان داشتم

لنگ راستمم کلا درد می کنه دست رستمم کفش ی کمی اسیب دید

اخرشم شنبه تا اخر نمی تو نستم حرکت بزنم

فردا هم دو باره کملاس اسکمیت دارم

خدایا منو بکشششششششششششششششششششششششش

خب بهش بگو ضعف جسمی داری ! ._.
اینجوری نرو کلاس .. بیش تر داغون میشیا ! :|
به فکر سلامتیت باش ..
داغونم

بخوامم نمی تونم

پاکم ناغصه

هیچ حرکتی نمی تونم بزنم

حالا بدتر اول پنج دقیقه نشستم
بعد بلند شدم دو باره حر کت همون حر کتو بزنم
حالا این سری اتفاقی پیش نیومد

چون فشا رو پا چپ بود
باید با پا راس بلند میشدم

حالا رفتم پایین نمی تونم پاشم اخر افتادمک

دو باره

کل پام صدو هشتاد واشد

الا دیگه کلا نابود شدم

مامانم اومده دنبالم

می گه صبا چرا مسی لنگی

گفتم مامان افتادم

می گه

مگه نگفتم من میدونسشتم نباید میزفتی اسکمیت

س ساعت قر زد
(26-07-2015، 21:15)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دنیا علیو ول کن
ما منتظره شفا شیم

خود به خود شفا پیدا نمیکنه |:
(26-07-2015، 21:11)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 21:07)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 21:06)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 20:55)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 20:53)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوهوم منم خوبم

همیشه خوب باشی
-ـ-
مچکر ولی:>

ولی چی
بخونش :ولی مچکر این راحت تر منظورو رسون:>
^____^
واقعا تغییری ایجاد نشده ؟ :|

نرفتی دسشوی از بعد از ظهر ؟ :v :|

ــ

خوبـم ^_^ .. !