انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 249))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-07-2015، 2:00)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 1:58)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بحث عمه شد من دلم واسه عمم تنگ شده ..  cry girl

____

این دیگه تهشه .. !

علی اصغر 3 ساله !
گفتگوی آزاد ((نسخه 249)) 84
من پنج تا عمه دارم دلمم تنگ نشده اصنcrazy4fvf
من 3 تا دارم !

اون یکی که کلا کات کرد رفت پی زندگیش .. !

اون یکی هم که از پسرش بدم میاد اومده جلوی جمع بهم میگه میریم خونه میسازیم من ُ غزل توش زندگی میکنیم .. :| از مامانشم بدم میاد !

تنها عمه گلی که دارمه ._. !

همیشه پایس .. کوهنوردی ُ عشق اصد .. (: !

(26-07-2015، 2:01)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 2:00)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 1:59)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خلوت شد._.

تو نرو ! ._.

همه خوابن غیرمن
اونوقت بخوابم نزدیکای 1ظهر بیدارمیشم
چشمام سنگین شده ولی خوابم نمیاد
میخوام رمان بخونم

نرو بیا حرف بزنیم ._. !

نه برو منم خوابم میاد :|

خدافظ !
من از یدونه بدم میاد همونی که باباش رستوران داره و تا یه دسته تنیس دستش میاد قوی و عصبی میشه

اسمش چیه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.pooyatv.ir/tools/images.php?f=c50d0043a2d9e8441f59228aa40a112f21.jpg

(= !
حوصلم سررفت -_-

(26-07-2015، 2:06)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(= !

ادامه رمانو بدم بت؟
حوصلم سررفته نمیدونم چیکارکنم
(26-07-2015، 2:08)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حوصلم سررفت -_-

(26-07-2015، 2:06)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(= !

ادامه رمانو بدم بت؟
حوصلم سررفته نمیدونم چیکارکنم

آره !
سلام ._.

خودم و خودم ..
(26-07-2015، 8:58)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ._.

خودم و خودم ..

خود کفایی‎:|‎
(26-07-2015، 9:04)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 8:58)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ._.

خودم و خودم ..

همیشه بودم |:
(26-07-2015، 9:12)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 9:04)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام ._.

خودم و خودم ..

همیشه بودم |:

معلومه‎:|‎
امیر تو همیشه هستی ؟ *.*