انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چه قدر همه متولد تیرن !

:√
(26-06-2020، 16:01)Jack Daniel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 15:58)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 15:56)Jack Daniel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو واقعا شک داری یه infj و intp کمدی خلق نکنن؟

حس می‌کنم infj ازوناییه که دو ساعت خنده‌دارترین استندآپ کمدی تاریخو اجرا می‌کنه و آخرش می‌فهمه میکروفون تمام مدت خاموش بوده .

ولی باز میره جلو اینه به خودش میگه تو حرف نداری دختر (اشکهایش را پاک میکند؟)

تو فوق العاده‌ای دختر .. تو هیچی از هیچکس کم نداری ..  من همیشه پیشت میمونم .. من همیشه حمایتت میکنم .. ما از پسش برمیایم .. آررههه

( و لبخند می‌زند )

(26-06-2020، 16:07)Jack Daniel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 16:03)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ناامید کننده نیست؟ اونا بگن ما انجامش دادیم رفیق .. بالاخره موفق شدیم .. و تو به خودت نگاه کنی ببینی هنوز نه انجامش دادی نه موفق شدی؟ 

قسم میخورم فقط همین ازم یه entp ترمیناتور میسازه

بحث entp ترمیناتور شد یه یادی بکنیم از دِویلِ دویل‌ها، ناصر
Time to Rock
Bye bye
:|
|:
|:
بنگ بنگ.
میخوام یه اهنگ صوتی بزارم،لینک رو بدین.
بی زحمت.

._____________________.
(26-06-2020، 16:38)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
|:
|:

14k
(26-06-2020، 16:47)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 16:38)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
|:
|:

14k

gun
مـدیــر کـوچــولـو .. مبــآرکــه❤

ایشـالا حرفـه ای شـدنTelegh_01
رضا بهرام کرونا گرفته چرا چرا چرا cry2
(26-06-2020، 16:52)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رضا بهرام کرونا گرفته چرا چرا چرا  cry2

واقعا کرونا گرفته؟ ):