انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یا حضرت عباس!
(28-06-2020، 22:38)ملیکا عصبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زر نزن لعنتی
چه خری منو محروم کرد!!!!!!!!!!
درست حرف بزن لعنتی.

این چشه؟
کمک!
شاید باور نکنید ولی بنده تحقیق کرد و دیدم تولد افراد هرسال توی  روزی مشخص از ماه اتفاق میوفته Telegh_07  یعنی اگه تولد کسی ۱ فروردین باشه، سال بعد هم تولدش در روز ۱ فروردین خواهد بود
باور نکردنیه واقعا!!!
(28-06-2020، 22:39)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2020، 22:38)ملیکا عصبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زر نزن لعنتی
درست حرف بزن لعنتی.

این چشه؟
کمک!

خواهر دکستر مورگان رو میشناسی؟

[ -> ]
زر نزن لعنتی

بادمجونتُ بنوش
بازی انلاین داری باهم بزنیم؟

واکسن کرونا تولید شد؟ 
عجيبا غريبا/:

تو مگ پادگان نيستی..چطوری انی:/
راستشو بگو کجا رفته بودی؟

"Qนεεɳ♛"@

129f
(28-06-2020، 17:58)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مهسایی کتاب ثبت نام کردی ؟

ن عشقم حسش نبود
فردا یا پس فردا ..
ط چی عزیزم ؟

+ کارنامه ی ما رو هنوز ندادن /:

(28-06-2020، 20:00)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-06-2020، 17:58)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مهسایی کتاب ثبت نام کردی ؟

آخی D: 
Telegh_05

نخند /:
خودتم اینجوری بودی قبلا /:
ما مث شما دانشجوعا نیسیم ک اخر ترم کتاب پیدا میکنین -_-
البته اگ مجبور نبودم به شخصه اخر ترمم سراغ کتاب نمی رفتم o_O
(28-06-2020، 23:12)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شاید باور نکنید ولی بنده تحقیق کرد و دیدم تولد افراد هرسال توی  روزی مشخص از ماه اتفاق میوفته Telegh_07  یعنی اگه تولد کسی ۱ فروردین باشه، سال بعد هم تولدش در روز ۱ فروردین خواهد بود
باور نکردنیه واقعا!!!
واقعا جالبه ، من یه چیز جالبتر کشف کردم و روی صد ها نفر  تست کردم که صد در صد صحیحه و اون اینه که اگه تاریخ سال تولد مان را   با سن مان  جمع گنیم دقیقا  تاریخ امروز بدست میاد .
جالبه ، نیست؟
Tongue
همش ی کلمه بود آقامدیر:ngh:سی درصد آخه؟!:ngh:
دیروز، 15:28 در 9116 دقیقه‌ی
هوووووووووف38