انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-07-2020، 3:47)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:42)υɴĸɴowɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:38)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:36)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:34)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای جان ببين کی اينجاس=)

آناهید D:
تو چرا بیخوابی ؟ تو دیگه تباه نباش ._.

جانم&.&
من خيلی وقته شبا پلاسم اينجا/=
تباه چرا؟ما محافظان سايتيم•.•

میخواد اول بشه ._.

ممنونم واخن.-. به قول مهسا..ايح.-.

(02-07-2020، 3:46)υɴĸɴowɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:43)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:38)υɴĸɴowɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:35)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از کار و زندگی افتادیم -_- ، بعدم روز ک میشه چوب کبریت باید بزارم تو چشمم  :|

بازم خیلی هایی که با چوب کبریت سرپا میمونی ما جغد معمولیا کلا خوابیم تو روز :|
فردا چه خبره که با چوب کبریت بیدار میمونی؟

(02-07-2020، 3:36)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اربابيه...زورمه توضيح بدم/=شرمنده حاجی/=

چرا آخه دلت میاد؟ (:
اربابی چیه؟

خيلی ميشه خو)= درباره دختر اربابه و پسر يه ارباب ديگ که نامادری هاشون ميخوان زندگيشونو نابود کنن..يه تغييراييم شايد بکنهمعلوم نيست..

خیلیم خوب (: میخوای اینجا بذاریش؟

به احتمال زياد اره=)

روی کثیف حقیقت بید (:
-
بگذار ما هم بخوانیم (:
اربابش کجاییه؟ ._.
(02-07-2020، 3:51)υɴĸɴowɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:46)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نقل قول طولانی میشد تگ کردم
عرضم ب حضورت که از ۲۴ ساعت شاید فقط ۴ ساعت بخوابم :|
قراره برم جایی نمیخوام خسته بنظر بیام و اینکه عادت کردم به بیداری تو روزم بخوام بخوابم مامانم نمیذاره :|

خوشا بحالت که بعد ۴ ساعت بیدار میشی ._.
مامانا چرا بچه های انجمنو انقد اذیت میکنن (:

شانس زير صفر/= اه
(02-07-2020، 3:51)υɴĸɴowɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:46)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
"υɴĸɴowɴ "
قراره برم جایی نمیخوام خسته بنظر بیام و اینکه عادت کردم به بیداری تو روزم بخوام بخوابم مامانم نمیذاره :|

مجبورم مجبور ._.
اره میبینی ؟! ._.
(02-07-2020، 3:53)υɴĸɴowɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:47)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:42)υɴĸɴowɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:38)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:36)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آناهید D:
تو چرا بیخوابی ؟ تو دیگه تباه نباش ._.

جانم&.&

میخواد اول بشه ._.

(02-07-2020، 3:46)υɴĸɴowɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:43)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:38)υɴĸɴowɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بازم خیلی هایی که با چوب کبریت سرپا میمونی ما جغد معمولیا کلا خوابیم تو روز :|
فردا چه خبره که با چوب کبریت بیدار میمونی؟

چرا آخه دلت میاد؟ (:
اربابی چیه؟

خيلی ميشه خو)= درباره دختر اربابه و پسر يه ارباب ديگ که نامادری هاشون ميخوان زندگيشونو نابود کنن..يه تغييراييم شايد بکنهمعلوم نيست..

به احتمال زياد اره=)

روی کثیف حقیقت بید (:
-
بگذار ما هم بخوانیم (:
اربابش کجاییه؟ ._.

بازم نفهميدم چی گفتی/=
ميذارام انشالله...ايرانيه|= خداييش بهش فک نکرده بودم/=
(02-07-2020، 3:55)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:53)υɴĸɴowɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
جانم&.&

میخواد اول بشه ._.

[ -> ]
[ -> ]

به احتمال زياد اره=)

روی کثیف حقیقت بید (:
-
بگذار ما هم بخوانیم (:
اربابش کجاییه؟ ._.

بازم نفهميدم چی گفتی/=

ولش کن دوشواره نداره که
اربابای ایرانی بیتربیتن یجای دیگه بذارشون ._.
و روز میشود ..
(02-07-2020، 4:00)υɴĸɴowɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-07-2020، 3:55)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
میخواد اول بشه ._.

[ -> ]

به احتمال زياد اره=)

روی کثیف حقیقت بید (:
-
بگذار ما هم بخوانیم (:
اربابش کجاییه؟ ._.

بازم نفهميدم چی گفتی/=

ولش کن دوشواره نداره که
اربابای ایرانی بیتربیتن یجای دیگه بذارشون ._.

باش...اين ورژن جديدشونه...|=ادمه...يکمم و.ح.ش.ي.ه/=
(02-07-2020، 3:54)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
"υɴĸɴowɴ "

مجبورم مجبور ._.
اره میبینی ؟! ._.

دنیا دوروزه بگی بخواب جغد خسته ._.
دومین مورد بود که دیدم بله ._.
صب شده دوباره
صبونه اصله کاره/=
(02-07-2020، 4:01)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
و روز میشود ..

و دریغ از یک نسخه .. !