انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-06-2020، 17:51)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:41)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:39)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مذاکرات تموم شد؟
حوصلم سر رفت بابا
هیونگم نیس

نه اتفاقا تازه شروع شد...

امضا دومیمو دیدی؟

خيلي زيباس )':
(26-06-2020، 17:49)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:39)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوال شد برام ک پشم چی رو اجازه نداری بزنی ؟ سیبیلاتو یا چی ؟ :|

اااااااااا ریحون جان فک کن هیجده ساله سیبیل داشته باشم/:
اون ک س ساله راحت شدم/:
دستو پا!

عع خب سوال شد برام ._.
خب حالا اشکال نداره عزیزم ناراحت نباش ._.
(26-06-2020، 17:53)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:51)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:41)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:39)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مذاکرات تموم شد؟
حوصلم سر رفت بابا
هیونگم نیس

نه اتفاقا تازه شروع شد...

امضا دومیمو دیدی؟

خيلي زيباس )':

یـآع یــاع یـاعTelegh_01Bb6
(26-06-2020، 17:54)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:49)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:39)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اون ک س ساله راحت شدم/:
دستو پا!

عع خب سوال شد برام ._.
خب حالا اشکال نداره عزیزم ناراحت نباش ._.

من سیبیلمو امسال زدم راحت شدم Big Grin
(26-06-2020، 17:41)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:37)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:29)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:27)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:24)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام
وای خدا برگام !
شیوا O_o
تازگیا ریزش برگات زیاد شدندD:

اره اره لنتی توهم دقت کردی ؟! D:
با برگام بیشتر کنار میام D:
اوهوم خیلی توچشهD:
لنتی نگو این حرفو برگای منم شروع به ریزش میکنندD:

همیشه ی ایموجی برگ هس ک دوستام منو ب اون میشناسن D:
ورودم با افشون کردن برگا اعلام میشه D:
ب رخ میکشم متوجهی ک ؟ D::
برگ من کجا بودی تا الانD:
بلی ملتفتم بدجورD: فقط به رخ بکش

[ -> ]
[ -> ]

اون ک س ساله راحت شدم/:
دستو پا!
لنتی خوش به حالت من مامانم نمیذاره دست بهشون بزنم میگه ظریفن|:
با این حرفش سه دور خودکشی کردم|:
وقتی حریف منبسط میشه من منقبض میشم
وقتی منقبض میشه من منبسط میشم

سیاه شدنت مبارکا(:
(26-06-2020، 17:59)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:41)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:37)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:29)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:27)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تازگیا ریزش برگات زیاد شدندD:

اوهوم خیلی توچشهD:

[ -> ]
[ -> ]

اون ک س ساله راحت شدم/:
دستو پا!

چه قدر بد شانسین

مبارکههههههههههههههههه25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30

حالا مال منم همچی زیاد نیس/:
مامانت راس میگه(:
من سیبیلمو زدم چون دبیرستان ک رفتم ادم عن زیاد بود اذیت میکردن/:
(26-06-2020، 18:10)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2020، 17:59)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اوهوم خیلی توچشهD:

[ -> ]
[ -> ]

اون ک س ساله راحت شدم/:
دستو پا!

چه قدر بد شانسین
چطوری هم اسم(:
میبینی زندگی رو خدا وقتی شانسو تقسیم میکرد من رفته بودم سیب بخورم هیییی