انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-06-2020، 13:18)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 13:16)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 13:14)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 13:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پارسا این جملت " فکر کن ببین اون چیز / اتفاق /.. 5 سال دیگه چه جایگاهی تو زندگیت داره ؟ "

منو یاد تره انداخت/:
مشاورمون بود .. یادش بخیر /:
دلم واسش تنگ شد /:

((: 
اینو مادرم بهم میگفت 
خودت دیگه میدونی چی گذشته بهم و چقد حسرت داشتم تو بچگی
همیشه اینجوری خرم میکرد D':

(24-06-2020، 13:13)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 12:41)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیشب یادت افتاده بودم !
رفتم افق کوروش یکی از کارکنانش با همکارش حرف میزد ، میگف متولد 79 ام . دهنم وا مونده بود بش نمیخورد اصن .
یادت افتاده بودم ک ب ت هم نمیخوره اصن و ما باور نمیکردیم ک عی سنیD::

بالاخره در این کشور غریب یکی یاد ما افتاد D:
خب شاید متولد ۷۹ نیستم D:

من ۴۰۵ میبینم تو خیابون یادت میفتم لنتیD: 

از ۲۰۶ تیپ ۵ بهتره D:
حیف مدیری D: 
یه مدیر گو**
کی بریم درگ آغا :v 
D:
درگ‌موتوراشون tu5 هس هردو v:
ولی قبول کن ۲۰۶ دخترونست ، دختر پسنده v:
واسه پسرایی که دختر دوستن ، آره آره v:
(24-06-2020، 13:16)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 13:11)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوهوم

پایتممممم لنتی D:

تنها تنها ؟! بدون من ؟! 14k

اختیار دارین
صاحب مجلس که نیازی ب دعوت نداره زیبا D;
(24-06-2020، 13:20)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سس ماست

شکم روی میگیرتتا
یو حساب و کتابتونو
(24-06-2020، 13:20)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 13:16)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 13:11)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوهوم

پایتممممم لنتی D:

اختیار دارین

گفتم که در جریان باشید D: !
ک بدون من صفا نداره ._. 
زبون دراااز D:::
(24-06-2020، 13:20)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 13:18)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 13:16)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 13:14)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 13:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پارسا این جملت " فکر کن ببین اون چیز / اتفاق /.. 5 سال دیگه چه جایگاهی تو زندگیت داره ؟ "

منو یاد تره انداخت/:
مشاورمون بود .. یادش بخیر /:
دلم واسش تنگ شد /:

((: 
اینو مادرم بهم میگفت 

(24-06-2020، 13:13)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بالاخره در این کشور غریب یکی یاد ما افتاد D:
خب شاید متولد ۷۹ نیستم D:

از ۲۰۶ تیپ ۵ بهتره D:
حیف مدیری D: 
یه مدیر گو**
D:

خداشاهده اولین نفری ک اینو میگی D: 
آقا ماشینه ما دخترونه اصن
بریم D: 
ولی خودم پارس بیشتر دوس دارم صادقانه elx باشه که دیگه ... p336
خودم کردم که لعنت بر خودم باد.-.
(24-06-2020، 13:23)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 13:20)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
((: 
اینو مادرم بهم میگفت 

از ۲۰۶ تیپ ۵ بهتره D:
حیف مدیری D: 
یه مدیر گو**
D:

خداشاهده اولین نفری ک اینو میگی D: 
آقا ماشینه ما دخترونه اصن
بریم D: 
ولی خودم پارس بیشتر دوس دارم صادقانه elx باشه که دیگه ... p336

بریم مشکل نداره v:
پارس elx عالیه ، مث همین ۴۰۵ هس فقط بدنش قوی تره و یه سری امکانات بیشتر داره !
(24-06-2020، 13:25)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودم کردم که لعنت بر خودم باد.-.

اِوااا اخه چرااااا
(24-06-2020، 13:23)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 13:20)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اوهوم

پایتممممم لنتی D:

اختیار دارین

گفتم که در جریان باشید D: !
ک بدون من صفا نداره ._. 
زبون دراااز D:::

بعله بعله D:
صد در صد .-.
فدای مامان D;