انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بدبختي پشت بدبختي |:
سلام Heart

/////////////=
(01-07-2020، 15:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2020، 15:44)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2020، 15:39)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ت هم اخر معلوم میشه فیکی کی فرهنگستان ادب و فارسی ._.

با منی.-.

چیشد فکر کردی با ت ام ._.

اخه بعد من گفتی..اسم کسی رو هم نياوردی فکر کردم با منی.-.

(01-07-2020، 12:20)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2020، 10:23)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صندوق پیام خصوصی شما در حال پر شدن است
اگر صندوق پیام های خصوصی شما به حداکثر تعداد پیام ها برسد قادر به دریافت پیام های بیشتر نخواهید بود.
برای جلوگیری از این کار، می توانید به صفحه پیام خصوصی خود بروید و برخی از پیام های قدیمی خود را حذف کنید.

حسش نیس خالیش کنم

مال منم پر شد/:
چرا اخه اینقد کم جا داره!/:

محروم شد مهسا(=
مهسا احساس میکنم من مقصرم/:
عذاب وجدان دارمممممممم
ای بابا/:

تازه فهميدم.-.

ببین چی کارا میکنی -____________-
(01-07-2020، 16:28)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2020، 15:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2020، 15:44)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2020، 15:39)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ت هم اخر معلوم میشه فیکی کی فرهنگستان ادب و فارسی ._.

با منی.-.

چیشد فکر کردی با ت ام ._.

اخه بعد من گفتی..اسم کسی رو هم نياوردی فکر کردم با منی.-.

خب اشتباه کردی ._.
(01-07-2020، 16:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بي عدب شده ديگه ازون موقع P:
(01-07-2020، 16:57)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2020، 16:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خیلی خیلی -_-
علفه رو حلال نمیکنم /:
دخترمونو از راه به در کرد :|
(01-07-2020، 17:00)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2020، 16:57)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خیلی خیلی -_-
علفه رو حلال نمیکنم /:

بايد بيشتر مواظبش باشيم !
به راه چپ هدايت شده
(01-07-2020، 17:02)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2020، 17:00)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

خیلی خیلی -_-
علفه رو حلال نمیکنم /:

به راه چپ هدايت شده

اره -_-
خیلی هدایت شد ._.
(01-07-2020، 17:05)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-07-2020، 17:02)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

خیلی خیلی -_-
علفه رو حلال نمیکنم /:

به راه چپ هدايت شده

اره -_-
خیلی هدایت شد ._.
فرشته هاي نجاتش ماييم D:
كوالا و همستر D: ❤️