انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-06-2020، 2:15)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:14)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:12)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:10)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:09)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

برادر اگه خوابیدی اسکرین هارو پ.خ نمی دی من بخوابم فردا کلاس خصوصی دارم

میخوای واقن؟
اگه زحمتی نیس بفرست پ.خ اگه هم سیستم خاموشه فردا بفرست شرمندم ها

همینجا میفرستم
یه چیزی هست به اسم حریم خصوصی!!!!

بفرست پیام خصوصی لطفا

ن دگ
طلا مگ پاک نیست؟
چ منتش به خاکه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2020-06-24-مشاهده‌ی-پیام-خصوصی-Re-.png

شما یادتونه؟

تاریخش ۲۸ می دقیقا ۸ خرداده

راستی تو توی تماس گفتی من استاده
درست کردن پیامم فکر نکنم درست کردن یه پیام فیک برای ادمی مثل تو سخت باشه مثل ابخوردنه؟ نه

کاش میرفتم رشته کامپیتور
(24-06-2020، 2:17)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

راستی تو توی تماس گفتی من استاده
درست کردن پیامم فکر نکنم درست کردن یه پیام فیک برای ادمی مثل تو سخت باشه مثل ابخوردنه؟ نه

کاش میرفتم رشته کامپیتور

من اصا رشتم کامپیوتر نیست داداچ D:
دلم میخواد یکیو بگیرم بزنم Bl5
(24-06-2020، 2:17)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما یادتونه؟
اینا پیام های من نیست چون اصلا من تازه این پروفایل رو گذاشتم یک هفته میشه حاجی

ولی یک ماه در بلاک مهسا تشریف دارم
(24-06-2020، 2:19)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:17)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شما یادتونه؟
اینا پیام های من نیست چون اصلا من تازه این پروفایل رو گذاشتم یک هفته میشه حاجی

ولی یک ماه در بلاک مهسا تشریف دارم

خب این اسکرین تازه بدستم رسیده (;

سیستمی نداریم ک معلوم کنه از چه وقتی بلاکی ، پس‌از این صرف نظر میشه !
اصلا ن هیچ وقت نمیگم امیر همیسه میگم امیرحسین
فقط يه نخبه تيزهوشانی هست که کلی غلط املايی داره و اونم کسی نيست جز خود سيروان خان..رو مخم راه نرو بشر..
عجب Sleepy

شبتون بدون غم دوستان
خدافظ