انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-06-2020، 2:58)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:55)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچکدومتونو حلال نمیکنم هی بحثو ادامه میدین منو از فیلمم انداختین :|

الله اکبر.-.

جانم D:
تو ک حسابت جداس گل دختر D:
(24-06-2020، 2:55)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:54)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه مگه تو یه هفته اف نبودی ؟
از اخطار دو روز پیشت چجوری خبر داری پس ؟!
من اخطارمو خیلی وقت پیش گرفتم  زمانش دستمه اخطارم یک هفته ای بود منم یک هفته اف بودم وقتی اومدم تموم شده بود

ببین تو مدیری شدی تموم کن

تو این ی هفته نبودی شاید باز اخطار گرفتی
بیا به ساعتشم نگاه کن توی عکس تو نبود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/k7nv_screenshot_20200624-043503_samsung_internet.jpg
(24-06-2020، 2:52)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داداش ی دختر انقد ارزش نداره خودتو کشتی ک ب اینجا برسی D:

کاش مام دوز دخترمون اینجوری دیونمون میکرد الا سینگل نبودیم D:

شیطونی نکنا پسر D:
شما سینگلی بیشتر بت میاد :v
(24-06-2020، 3:00)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:58)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:55)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

الله اکبر.-.

جانم D:

فدای تو خوشکل خانوم...ناناسی^__^
(24-06-2020، 3:00)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:55)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:54)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من اخطارمو خیلی وقت پیش گرفتم  زمانش دستمه اخطارم یک هفته ای بود منم یک هفته اف بودم وقتی اومدم تموم شده بود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اخطارا برات نشون داده میشه چون برات پ.خ فرستاده شده ، اخطارایی که پ.خ فرستاده نشه به عنوان ناشناس اینجا نشون داده نمیشه D:
(24-06-2020، 3:02)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 3:00)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

الله اکبر.-.

جانم D:

فدای تو خوشکل خانوم...ناناسی^__^

خدانکنه ♡
ناناسی از خودته D: ♡
(24-06-2020، 2:54)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:52)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:49)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:48)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:45)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینش باید برات سوال بمونه !
چون جواب داده شده
تو گفتی مهسا عکسو برام فرستاده الان اکه اون گرفته اخطار من چطوری براش قابل مشاهدس

دومن مهسا گفت نقل قول کردم دو روز پیش  شما اسکرین گرفتین من دو روز پیش حالت نداشتم Huh

میگم ک‌ نمیفهمی v:

دو روز پیش همین حالتو داشتی :|
برادر  نداشتم به چی قسم بخورم من حالت نداشتم درست امشب گذاشتم حالتومو واقعا که امیرحسین من خودم اخر اینجور کارم برو برادر شبت خوش این دفعه خواستی کاری بکنی هماهنگ کن بعدش بیا

ای کاش از اکانتت اسکرين ميگرفتم دهنت بسته ميشد.__.

یک نکته وقتی بری پروفایل کسی رو نگاه کنی من ندیدم هیچ جاش حالتشو بنویسه
(24-06-2020، 2:58)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:54)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:52)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:49)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:48)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو گفتی مهسا عکسو برام فرستاده الان اکه اون گرفته اخطار من چطوری براش قابل مشاهدس

دومن مهسا گفت نقل قول کردم دو روز پیش  شما اسکرین گرفتین من دو روز پیش حالت نداشتم Huh

میگم ک‌ نمیفهمی v:

برادر  نداشتم به چی قسم بخورم من حالت نداشتم درست امشب گذاشتم حالتومو واقعا که امیرحسین من خودم اخر اینجور کارم برو برادر شبت خوش این دفعه خواستی کاری بکنی هماهنگ کن بعدش بیا
ای بابا !
الا تو میگی نداشتی من میگم داشتی چجوری ثابت کنیم؟ اسکرین شاتم من دارم ی امتیاز دست منه .
با کی‌هماهنگ کنم؟
اسکرین که الان گرفتی؟ الان پیام هارو درست کردی؟

مگ میشه پیام درست کردم ؟
(24-06-2020، 3:00)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

همينطوری پيش بره چيزی باقی نميمونه از سايت:v
(24-06-2020، 3:03)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2020، 2:54)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

میگم ک‌ نمیفهمی v:

ای کاش از اکانتت اسکرين ميگرفتم دهنت بسته ميشد.__.

یک نکته وقتی بری پروفایل کسی رو نگاه کنی من ندیدم هیچ جاش حالتشو بنویسه
چشاتو واکنی میبینی مینویسه :/