انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-10-2020، 20:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:37)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وقتی اونقدر با جون و دل اینقدر راحت میتونید راجب گروهتون عشق بورزید پس بقیه هم میتونن نظر مخالف شما رو داشته باشن 
مشکل شماها این نیست ک توهین میکنه یا هرچی مشکلتون اینه تحمل ندارید چیزی غیر نظر خودتونو بشنوید 
من قشنگ این موصوع رو تو شما دیدم وقتی که تا اسم گروه بلک پینک اومد درحا هزار تا فحش نصیبشون کردید و دلیلشم فقط این بود چون باهاشون حال نمیکردید و موضوع شخصی بود نمیدونم با یک ادم عادی ازدواج کرده و اینا
پس خودتونم میکنید این کارو فقط نمیخوایید نظر مخالف بشنوید 
بجای این کارا و اخطار و این مسخره بازیا جنبتونو بالا ببرید
اینجا اقا مدیره دوست شماست اخطار میده بیرون این گوشیتون و تو دنیا واقعیم نه حتی تو اینستا و تلگرامم حتی کسی هواتونو نداره و قراره هزاران نظر مخالف بنوشید نمیتونید همش اینجوری رفتار کنید ک.

حرف شما درست..
ولی چرا باید این بحثا تو گ آ گفته بشه؟
اونم وقتی فرد اگاهه که این حرف به احتمال بالایی با واکنش طرفدارا مواجه میشه و بحث راه میوفته؟
مگه جزو قدانین نیست که گ آ رو از هر گونه بحث پاک نگه دارین؟
فقط اطفا هدف از وجود این تایپیک رو درک کنین

ببین ما بحثمون این نیست که حق مخالفت ندارن
ما میگیم دعوا نکنن که چرا طرفدارشونین
چرا حمایت می کنین
بعد هیچی نمی دونن فقط انگ می زنن
باور کن جامعه ی کره اگه همچین چیزی باشه اولین نفر خودش پرتشون می کنه بیرون بخاطر اینکه کره هم یه جامعه با فرهنگ سنتیه
الان برای امیر و رهام هم فن فیک می نویسن یا شیپشون می کنن اما این یعنی اونا همجنسگران؟
خودشون گفتن؟
این فقط یه مثاله
مثلا طرفدارای فوتبال بهشون میگن چرا طرفدار رئال یا بارسایی؟
یا میگن چرا مدل موشون این طوریه؟
بهشون توهین می کنن؟
اگه یه نفر بیاد به سلیقه ی شما هم بی احترامی کنه ساکت می مونین؟
خلاصه اینکه بی احترامی و اهانت چیزی نیست که به جنبه ربط داشته باشه ((:
(07-10-2020، 20:47)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:43)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عطسه!

به به!^_^
به به عزیز دل
خوبی بِِِِیِب؟
مرسی مرسی گل پسر^_^
شما خوبی؟(ماسک بزن
(07-10-2020، 20:46)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حرف شما درست..
ولی چرا باید این بحثا تو گ آ گفته بشه؟
اونم وقتی فرد اگاهه که این حرف به احتمال بالایی با واکنش طرفدارا مواجه میشه و بحث راه میوفته؟
مگه جزو قدانین نیست که گ آ رو از هر گونه بحث پاک نگه دارین؟
فقط لطفا هدف از وجود این تایپیک رو درک کنین

من نمیگم تقصیر پرهام نیست . این پسره خود کرمه
ولی اینجا فندوم کی پاپم نیست که تاهرکی یه چی کوچیک میگه یهو همه گزارشش میکنن و احطار میدن بهش و همه میتوپن بش 
گفتوگو ازاده اسمش روشه هرکی راجب هرچی دلش بخواد میتونه صحبت و بحث کنه الانم گفتم همونقدر ک میتونی عاشق یه چیزی باشی همونقدرم امکان داره یکی متنفر باشه پس بهتره جفت طرفا جنبه حرفای همدیگرو داشته باشن یا کلا هرموردش حرف نزنن 
وقتی شبانه روز اینجا دارن میگن بی تی اس فلان بسار عاشقشونم دیگ بایدتحمل یه نفرم داشته باشن ک میاد یه چرتوپرتی میگه و میره
بیان علایق یه چیزه
فن گِرلین یه چیزه
توهین به عقاید یه چیز دیگست..
لطفا همه چیو با هم قاطی نکنین
الانم کسی کسیو بن نکرده کرده؟! =)
همه میتونن راجب هر چیزی خواستن اینجا صحبت کنن « جز » چیزایی که بحث و جدل راه بندازه

نگفتم ولش کن؟
انقد دلم میخواد ریپ بزنم حرفاشو بنویسم به جوووووننم
(خودت میدونی به جونم چیه)
به هر حال نقطه قرمز من با نقطه قرمز دیگران فرق داره.
(07-10-2020، 20:47)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:38)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر عجیبه من یکی حتی دیگه حوصله بحث هم ندارم
قبلا ده صفحه تایپ می کردم اما الان میگم بی خیال
+
چطوری؟*-*

آخ گفتی. منم. پیر شدیم دیگه. D:

خوووبم عزیزدل، تو چطوری؟ 

بقیه‌تون چطورین؟ آرمینا؟ ملیکا؟ شقایق؟ سهون؟ امید؟ خوبه همه چی؟ ._.

منم عالیم
چیکار می کنی؟
(07-10-2020، 20:46)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاملا اگاه بودم به این قضیه..
باشه بابا تو ام میدونی
تو ام خوبی
مدیریتت مبارک باشه دختر جان [:

مچکرم اقا علی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2020-10-07-♪-گفتگوی-آزاد-نُسخــہ-381-♫-Page-122.png
چ قشنگ یکی در میون:ngh:
(07-10-2020، 20:48)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:47)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به به عزیز دل
خوبی بِِِِیِب؟
مرسی مرسی گل پسر^_^
شما خوبی؟(ماسک بزن

فدات ک
به خوبیت خوبیم
من تو خونه ام ماسک میزنم
(07-10-2020، 20:47)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:38)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر عجیبه من یکی حتی دیگه حوصله بحث هم ندارم
قبلا ده صفحه تایپ می کردم اما الان میگم بی خیال

چطوری؟*-*

آخ گفتی. منم. پیر شدیم دیگه. D:

خوووبم عزیزدل، تو چطوری؟ 

بقیه‌تون چطورین؟ آرمینا؟ ملیکا؟ شقایق؟ سهون؟ امید؟ خوبه همه چی؟ ._.

صنمییی ^.^
چطوری عشقه دلم؟