انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
crying crying
(07-10-2020، 18:19)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 18:15)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

هعی.
شما قدیمیا راحت مدیر میشین.
ما جدیدا مدیر بودنمون رو نفرین کردن.
به قرآن اگه من مدیر بشم یک سونا استخر توپ برای همه ی مدیرا اجاره میکنم.

ما هم سرویس شدیم تا نویسنده شدیم
تازه اون موقعه ها بچه ها در جریانن که چقدرررر شرایط سخت تر بود
رقابت خیلی بالا بود
الان خیلی همه چیو آسون میگیرن
قبلا اصلا اینجوری نبود! قبلا حکومت نظامی بود! باید ۱۰۰۰ تا موضوع با کیفیت میداشتی تا نوبسنده میشدی
روزی ۲۰ نفر بن میشدن
اصلا یه وضعی بود

اره من سر عکس و اس ام اس پاره شده بودم اخر گفتن اخطارت زیاده نمیتونی بشی Telegh_01 اوت لا بودم کلا
(07-10-2020، 18:17)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخام نام کاربریمو عضو کنن
اسم پیشنهاد بدید لطفا!^_^

Crystal sky

Ice Queen
(07-10-2020، 18:25)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 18:17)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخام نام کاربریمو عضو کنن
اسم پیشنهاد بدید لطفا!^_^

Crystal sky

Ice Queen

کریستال اسکای رو پسندیدم^_^
(07-10-2020، 17:04)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 12:54)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون موقع می شینم می خونم=>
امسال سخت نیس زود یاد میگیرمD:
یادمه پارسال هر روز سرم تو کتاب بود|: چه روزای سختی._.
اینکارو می کنم=v با تشکر از دلبر چش رو به بالایی در گذشته در حال تماشای ماهی|: ^^

بهم پیوسته ست . سخت میشه
امسال هشتمی ؟
قربونت ((:

نچی دونم میشینم می خونم دگ فردا کلاس تقویتی نداریم میرم سر کارام(:
اره/:
برم((*
(07-10-2020، 18:24)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 18:19)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما هم سرویس شدیم تا نویسنده شدیم
تازه اون موقعه ها بچه ها در جریانن که چقدرررر شرایط سخت تر بود
رقابت خیلی بالا بود
الان خیلی همه چیو آسون میگیرن
قبلا اصلا اینجوری نبود! قبلا حکومت نظامی بود! باید ۱۰۰۰ تا موضوع با کیفیت میداشتی تا نوبسنده میشدی
روزی ۲۰ نفر بن میشدن
اصلا یه وضعی بود
من کاری به کار بقیه ندارم.
منظورم خودم بود.
حتی اگه بگن با ده تا ارسال مدیر میشی اگه من درخواست بدم در حالی که صد هزار تا داشته باشم من یکی رو مدیر نمیکنن.
چرا؟
چون سابقه ی من خرابه.
حالا که سابقم خوب شده بازم به بهانه های مختلف و حرفه ای من یکی رو مدیر نمیکنن.
میگم چرا سابقه خراب دارم؟
:سیاسی هستی
من کجام سایسیه اخه؟
من یک سیاست شناس هستم،مث بقیه همه چیز رو از خودم جدا نمیکنم.
حقیقتا من سعی میکنم ادمی نباشم که قضاوت کنم یا طرف کسیو بگیرم
کلا ۴ روزه برگشتم و هیچچچ شناختیم ندارم از شما
با این حال تو همین ۴ روز چیزای جالبی از شما نشنیدم
مطمئن باشین کسیو با گذشتش قضاوت نمیکنن.. و شما میتونی با رفتار الانت طرز فکر هارو تغییر بدی
در کل موفق باشین =)
(07-10-2020، 18:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
crying  crying

):
(07-10-2020، 18:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
crying  crying

lilith 

کوکا شدی تو*--*
مبارکه چه بهتم میاد^^
دیگه تنها نیستمD:

اسم های پیشنهادی من:
$__$B-L-B$__$
SURVIVE LADY
BILLIE_MILLIE
+AMANDA+
اگه دنبال فونت بهتری میگردین،میتونین این اسم هارو توی سایت های فونت اسم پست کنین.