انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اولا کشتی کج طبق استوری لاین پیش میره و کشتی گیرا به استوری لاین عمل میکنن

دوما برای اینکه عصبانیتشونو سر حریف در کنن قبل از مسابقه یا اونو مصدوم کنن مثلا
(08-10-2020، 12:51)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

قول و قرارامونو یادت رفت)))=؟

امروز با خانواده درگیرم باز .__.
(08-10-2020، 12:56)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-10-2020، 12:51)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

قول و قرارامونو یادت رفت)))=؟

))))))))):
لطفا یه کاری کنید شکلک های کیبورد ارسال بشه

شنیدم تو سئو سایت خیلی تاثیر داره
(08-10-2020، 12:58)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-10-2020، 12:56)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
))))))))):

از نظر خانواده من اگه دستت تو خون باشه بازم باید پنجشنبه و جمعه رو با خانواده بگذرونی
.__.

بعد کافیه یه لحظه بری پای گوشیت یا دو دقیقه بری تو اتاق .__.
(08-10-2020، 12:59)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لطفا یه کاری کنید شکلک های کیبورد ارسال بشه

شنیدم تو سئو سایت خیلی تاثیر داره
اون سایت  که شکلک های مخصوص رو اوردی رو به صابر معرفی کن تا اونارو وارد فیلد شکلک ها کنه.

به پیشنهادات بگو
(08-10-2020، 12:59)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-10-2020، 12:58)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
))))))))):

از نظر خانواده من اگه دستت تو خون باشه بازم باید پنجشنبه و جمعه رو با خانواده بگذرونی
.__.

درک میکنم/:
من مانند خود جوکر رفتار میکنم.
(08-10-2020، 13:01)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-10-2020، 12:59)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.__.

درک میکنم/:

دورت بگردم ^.^
دکمه f5 کار نمیکنه خخخخ