انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-10-2020، 16:03)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 15:59)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نفسی میاید و می رود .. هیچی مشغول درس :/
توچی؟

جیمینااا♡__♡

جوون دل جیمنا ^^
چطورب ابجی کوشولوم ؟ D:
زارت :|
(06-10-2020، 16:30)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 16:28)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چن وقت پیش اومده بود=v
تارخ ای تارخخخخ دوشوارهD:

چرا دستت تو صورتته؟=v

دستمو قطع کردن=vvv
کی قط کرد برم دستشو بشکونم=>
(06-10-2020، 16:33)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 16:03)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جیمینااا♡__♡

جوون دل جیمنا ^^
چطورب ابجی کوشولوم ؟ D:

درس درس درس*.*
دیروز با سهون یادی کردیم از لایو های من در۳ صبحTelegh_01

(06-10-2020، 16:34)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 16:30)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دستمو قطع کردن=vvv

الان یکی برام یه دست مصنوعی ساخته(((=
(06-10-2020، 16:35)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 16:33)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جوون دل جیمنا ^^
چطورب ابجی کوشولوم ؟ D:

درس درس درس*.*

(06-10-2020، 16:34)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

الهی ):
وای یادش بخیر چ شبی بود D:
(06-10-2020، 15:59)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

توچی؟

واقعا؟من نفس نمیکشم/=
مشغول سهون/=
مشغول کاپوچینو و قهوه/=
یه چیز درباره سهون خوندم داغون شدم((=
(06-10-2020، 16:37)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 16:35)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درس درس درس*.*

الهی ):
دیوونه بازی=vv
[ -> ]
[ -> ]
جوون دل جیمنا ^^
چطورب ابجی کوشولوم ؟ D:

درس درس درس*.*

[ -> ]

خدا خیرش بدهD: بگو از تو صورتت درش بیاره چشات معلوم نیس|:
(06-10-2020، 16:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

توچی؟

واقعا؟من نفس نمیکشم/=
مشغول سهون/=
مشغول کاپوچینو و قهوه/=

الان میخام امضامو عوض کنم (:
هی .. خدانکنه :/
چی بود؟؟؟؟!!

(06-10-2020، 16:39)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 16:37)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الهی ):
دیوونه بازی=vv

کاش همون موقع بود ):
تو فکرم هس منم ی لاوی بذارم D:
فق بگیم بخندیم (:
(06-10-2020، 16:41)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 16:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا؟من نفس نمیکشم/=
مشغول سهون/=
مشغول کاپوچینو و قهوه/=

الان میخام امضامو عوض کنم (:
هی .. خدانکنه :/
چی بود؟؟؟؟!!

جات خالی الان یه لیوان کاپوچینو خوردم/=
عوض بنما
اونموقع که لوهان از اکسو رفت سهون 18 سالش بود فقط 18 سال و بعد رفتنش افسردگی گرفت((= #عشق_واقعی