انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07-10-2020، 20:53)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:43)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گاهی وقتا دلم واسه بچگیام تنگ میشه !
بزرگترین دغدغه زندگیم مشق فردام بود …(:

من الانم بزرگترین دغدغم همینه  Telegh_01

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*VENUS* ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Moяѕє *، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
omidkaqaz ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
red_Queen ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
sclvrFox ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|PARHAM| ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ξrιc logιc ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ѕєнυη ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
мᴀᴢᴇ

ننه خبریه ؟ D:

ای جان ایشالاه برطرف بشه این دغدغه مزخرفTelegh_01Telegh_01
اینو نگا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2020-10-07-♪-گفتگوی-آزاد-نُسخــہ-381-♫-Page-122.png
اره اره دارن سر بی تی اس بحث میکنن:ngh:
هی میگم بسه گوش نمیدن:ngh:
عقیده هاشون باهم در تناقضه :ngh:
درست نوشتم ریحانه؟احساس میکنم غلط املایی دارمTelegh_26
(07-10-2020، 20:47)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:46)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جانه هرکی دوس دارین بحثو عوض کنین/:

بزار یبار برای همیشه این بحث تموم بشه دگ اینجوری نشه
واگرنه همیشه این بحث اینجا بود بین دو گروها

عزیز! من یه چیزی بگم؟ شما از بی‌تی‌اس بدت میاد، خب بیاد. فکر می‌کنی الکی طرفدار داره، بی‌خوده، به‌دردنخوره، خب فکر کن! باور کن برای کسی مهم نیست اصلا! تو اینجا یقه‌ی خودتو پاره کن بگو من از بی‌تی‌اس متنفرم، طرفدارا طرفداریشونو می‌کنن و فرقی به حالشون نداره که تو چی فکر می‌کنی!
ولی موضوع وقتی جدی می‌شه که یک میای شایعه می‌سازی و متوهم بازی درمیاری، دوم اینکه به یه گروهی از جامعه توهین می‌کنی و هیت می‌دی. اینکه بگی بی‌تی‌اس بده، سلیقه‌ته و مهم نیست. ولی اینکه به گرایش جنسی، دین، نژاد، جنسیت یا چیزای دیگه‌ی ملت توهین کنی اتفاقا خیلی مهمه و قطعا یه عده میان باهات مخالفت می‌کنن، بهت اخطار می‌دن، و توی کشورای دیگه حتی می‌اندازنت زندان به جرم Hate crime! (((: خلاصه که کار زشتیه، الانم توی قرن بیست و یکیم. یکم زیادی دیره برای هموفوبیک بودن. هوووم؟ چیه نظرت؟
(07-10-2020، 20:53)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدتها بود این حجم از کاربر تو گ.ا نبوده
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: omidkaqaz، red_Queen، sclvrFox، |PARHAM|، Ξrιc logιc، ѕєнυη، мᴀᴢᴇ، ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ

خیلی وقته واقعا
یه مدت مثل گروه بودیم همه باهم انلاین میشدیم
یادش بخیر
روزهای خوبی بود
(07-10-2020، 20:56)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:53)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این حرفتو باید طلا گرفت زد به دیوار
برا همه کاپلا فیک مینویسن نشونه همجنسگراییشونه؟؟
هر پسری باا هر پسری یا هر دختری با هر دختری صمیمی باشه همجنسگراس؟
این مسئله به روابط جنسی ربط داره که ما نباید توش دخالت کنیم.

کسی با تو حرف نزد
(07-10-2020، 20:56)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:55)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من از دوماه قبل اعلام رسمی وجود کرونا توی ایران تا الان روزی نشده ک پامو بزارم بیرون ماسک در این حد Smile  
چه خبر از تو؟!

حس میکنم کرونا میخاد بیاد منو بگیرع/:
از بس بیرون میرن

مرگ با کرونا خیلی ظلمه
ترجیح میدم توی تصادف بمیرم
(07-10-2020، 20:53)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:48)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببین ما بحثمون این نیست که حق مخالفت ندارن
ما میگیم دعوا نکنن که چرا طرفدارشونین
چرا حمایت می کنین
بعد هیچی نمی دونن فقط انگ می زنن
باور کن جامعه ی کره اگه همچین چیزی باشه اولین نفر خودش پرتشون می کنه بیرون بخاطر اینکه کره هم یه جامعه با فرهنگ سنتیه
الان برای امیر و رهام هم فن فیک می نویسن یا شیپشون می کنن اما این یعنی اونا همجنسگران؟
خودشون گفتن؟
این فقط یه مثاله
مثلا طرفدارای فوتبال بهشون میگن چرا طرفدار رئال یا بارسایی؟
یا میگن چرا مدل موشون این طوریه؟
بهشون توهین می کنن؟
اگه یه نفر بیاد به سلیقه ی شما هم بی احترامی کنه ساکت می مونین؟
خلاصه اینکه بی احترامی و اهانت چیزی نیست که به جنبه ربط داشته باشه ((:

ببین یکی میاد مثلا میگه 
پرسپولیس تیم اشغالیه من طرفدارش نیستم
اره به تیم توهین کرده اما به طرفداراش توهین نکرده
حالا هرکسی میاد این جور مواقع طرفداری کنه همیشه بهشون میگن متعصب و فلان و بسار ک چیز خوبی نیست
یکی دیگه میاد مبگه فقط افراد احمق میتونن طرفدار پرسپولیس باشن
در این مورد توهین و بی احترامی به خود شما شده و حق دارید عصبانی شید و جوابشو بدید یا هرچی
واگرنه مورد اول فقط سلیقست همونطور ک تو عاشقشی ... یکی میتونه متفر باشه پس تنها کسی ک به سلیقه دیگری احترام نذاشته شمایید نه اون
دوست عزیز طرفدار یعنی حمایت یعنی پشت کسی بودن الان طرفدار همین معنی رو می ده!
وقتی کسی طرفدار کسی میشه با جون و دل ازش حمایت می کنه و دوستش داره پس با ناراحت شدن فردی که طرفدارشه حالا هر کس تو هر سبک و رشته!اونم ناراحت میشه!
طرفدار یعنی این همین الان همین زمان حال!
(07-10-2020، 20:56)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:53)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این حرفتو باید طلا گرفت زد به دیوار
برا همه کاپلا فیک مینویسن نشونه همجنسگراییشونه؟؟
هر پسری باا هر پسری یا هر دختری با هر دختری صمیمی باشه همجنسگراس؟
این مسئله به روابط جنسی ربط داره که ما نباید توش دخالت کنیم.

پسرررر! چرا حزب بادی تو! همین الان داشتی می‌گفتی لعنت بر این و اون! :|
(07-10-2020، 20:58)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:56)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حس میکنم کرونا میخاد بیاد منو بگیرع/:
از بس بیرون میرن

مرگ با کرونا خیلی ظلمه
ترجیح میدم توی تصادف بمیرم

مرگ با کرونا کم درد ترع
من کرونا رو بیشتر ترجیع میدم/=
اگه کسی منو مسخره کنه من ناراحت نمیشم.
ولی اگه کسی از خط قرمز من عبور کنه من هد شاتش میکنم.
(07-10-2020، 20:57)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یک پسر باید حرکات جنسی انجام بده؟
یک پسر باید لب یک پسر دیگر رو ببوسه؟
معلومه که نه.
اخه خیلی ضایس.

الان که یکی از مدیرا بخاطر این حرفات یه اخطار گنده بدن بهت

مدیر نیستم دیگه
وگرنه الان میگفتم
عفت کلام داشته باش