انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

به خاطر اون پلاستیکی ها الکی حرص نخور=>
(07-10-2020، 20:47)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:38)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر عجیبه من یکی حتی دیگه حوصله بحث هم ندارم
قبلا ده صفحه تایپ می کردم اما الان میگم بی خیال

چطوری؟*-*

آخ گفتی. منم. پیر شدیم دیگه. D:

خوووبم عزیزدل، تو چطوری؟ 

بقیه‌تون چطورین؟ آرمینا؟ ملیکا؟ شقایق؟ سهون؟ امید؟ خوبه همه چی؟ ._.

برا اولین بار یکی جز ستین بم گفت سهون(اشک شوق)
(07-10-2020، 20:48)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حرف شما درست..
ولی چرا باید این بحثا تو گ آ گفته بشه؟
اونم وقتی فرد اگاهه که این حرف به احتمال بالایی با واکنش طرفدارا مواجه میشه و بحث راه میوفته؟
مگه جزو قدانین نیست که گ آ رو از هر گونه بحث پاک نگه دارین؟
فقط اطفا هدف از وجود این تایپیک رو درک کنین

ببین ما بحثمون این نیست که حق مخالفت ندارن
ما میگیم دعوا نکنن که چرا طرفدارشونین
چرا حمایت می کنین
بعد هیچی نمی دونن فقط انگ می زنن
باور کن جامعه ی کره اگه همچین چیزی باشه اولین نفر خودش پرتشون می کنه بیرون بخاطر اینکه کره هم یه جامعه با فرهنگ سنتیه
الان برای امیر و رهام هم فن فیک می نویسن یا شیپشون می کنن اما این یعنی اونا همجنسگران؟
خودشون گفتن؟
این فقط یه مثاله
مثلا طرفدارای فوتبال بهشون میگن چرا طرفدار رئال یا بارسایی؟
یا میگن چرا مدل موشون این طوریه؟
بهشون توهین می کنن؟
اگه یه نفر بیاد به سلیقه ی شما هم بی احترامی کنه ساکت می مونین؟
خلاصه اینکه بی احترامی و اهانت چیزی نیست که به جنبه ربط داشته باشه ((:
اتفاقا از شیپرا حمایت میشه هر کس هر طور بخواد طرفداره|:
و اونا همجنسگرا نیسن رابطه اونها مثل برادره و این برادرانه ها صرفا برای رهام و امیر نیست و برای هر گروهی همینه من کاملا با حرف شما موافقم((:
(07-10-2020، 20:49)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:46)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه بابا تو ام میدونی
تو ام خوبی
مدیریتت مبارک باشه دختر جان [:

مچکرم اقا علی
علی آقا .
خواهش میکنم مایه مباهاته باشما در یک جرگه باشیم بانو.
(07-10-2020، 20:50)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:48)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی مرسی گل پسر^_^
شما خوبی؟(ماسک بزن

فدات ک
به خوبیت خوبیم
من تو خونه ام ماسک میزنم

فدایی ادماایی که ماسک میزنن
^_^
ببینید چه اتفاقی افتاد.
همه روشون به همدیگه باز شده.
برای یک حرف بی ربط.
برای خالی کردن خودشون،جواب نا مطلوب میدن.
بسه دیگه.
بعضی وقتا باید یک حرف رو قبول کرد.
(07-10-2020، 20:49)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ʀօʍɨʀ
نگفتم ولش کن؟
انقد دلم میخواد ریپ بزنم حرفاشو بنویسم به جوووووننم
قوانییینننن|:
این یک عقیده نیست.
این یک نظره
حسودای پلاستیکی ؟  Telegh_07
حسودای پلاستیکی شرم کنین که من بیمه عباسم
(07-10-2020، 20:48)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 20:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حرف شما درست..
ولی چرا باید این بحثا تو گ آ گفته بشه؟
اونم وقتی فرد اگاهه که این حرف به احتمال بالایی با واکنش طرفدارا مواجه میشه و بحث راه میوفته؟
مگه جزو قدانین نیست که گ آ رو از هر گونه بحث پاک نگه دارین؟
فقط اطفا هدف از وجود این تایپیک رو درک کنین

ببین ما بحثمون این نیست که حق مخالفت ندارن
ما میگیم دعوا نکنن که چرا طرفدارشونین
چرا حمایت می کنین
بعد هیچی نمی دونن فقط انگ می زنن
باور کن جامعه ی کره اگه همچین چیزی باشه اولین نفر خودش پرتشون می کنه بیرون بخاطر اینکه کره هم یه جامعه با فرهنگ سنتیه
الان برای امیر و رهام هم فن فیک می نویسن یا شیپشون می کنن اما این یعنی اونا همجنسگران؟
خودشون گفتن؟
این فقط یه مثاله
مثلا طرفدارای فوتبال بهشون میگن چرا طرفدار رئال یا بارسایی؟
یا میگن چرا مدل موشون این طوریه؟
بهشون توهین می کنن؟
اگه یه نفر بیاد به سلیقه ی شما هم بی احترامی کنه ساکت می مونین؟
خلاصه اینکه بی احترامی و اهانت چیزی نیست که به جنبه ربط داشته باشه ((:

منم تنها حرفم همینه که هر کس با هر اعتقادی عزیزه
بد ترین کار دخالت تو عقاید همدیگست..
بزرگترین لطفی که ادما به بشریت میتونن بکنن قبول همدیگه با هر اعتقاد و گرایش و جنسیت و رنگ پوسته!
هر کی هر طوری هست اینجا عزیزه!