انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-10-2020، 20:58)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 20:49)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شاراپندووههههههه 123

چی؟! :/
_ لاچ مولالا D:

آهنگ آبسشن از اکسو رو گوش کردی؟یه جا چن میگه شاراپندووهههه
البته معنیش خیلی خوب نیس/=
(06-10-2020، 21:04)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 20:58)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی؟! :/
_ لاچ مولالا D:

من اصن تاحالا اکسو گوش نکردم :/
عا البته خونه دوستم بودیم یکی از موزیک ویدیو هاشونو گذاشت
عه برم ببینم چی بودTelegh_01
wtfینی چی؟
(06-10-2020، 21:07)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
wtfینی چی؟

/:
(06-10-2020، 21:06)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 21:04)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

واقعا؟/=
من یه تیکه از یه موزیک ویدیوی بی تی اسو دیدم که شنیدم خیلی پرطرفداره
کدوم؟؟
گوشش کن/=
پس اونهمه میگفتم اینو گوش کن اونو گوش کن میگفتی گوش کردم دروغ بود؟ 13
به من خیانت کردییییی 45
(06-10-2020، 21:08)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 21:07)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
wtfینی چی؟

/:
بخدا نمیدونم:ngh:
(06-10-2020، 21:00)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 20:58)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اشک شوقه! مچکرم که اینقد مهربونین

ما که افتخار آشنایی نداشتیم بانو (:

سلام عزیزم ^_^
از کم سعادتیه ما بوده!

(06-10-2020، 21:00)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 20:55)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچ وقت تا حالا اینهمه رنگ رو کنار هم تو سپاسام‌ نداشتم

T_T دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/D8B39A51-496C-42B1-A71E-5FE8B9229BD8.jpeg

و خب این ارسالتم سپاسای رنگی گرفت D;

تو هم تو لیست دوستامی!
هم باهات پ.خ دارم
هم مثل اینکه به شدت دوست داشتم!
(06-10-2020، 21:09)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 21:08)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
/:
بخدا نمیدونم:ngh:

What the fuck 
هنگام تعجب بکار میبرن
(06-10-2020، 21:09)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-10-2020، 21:06)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

واقعا؟/=
من یه تیکه از یه موزیک ویدیوی بی تی اسو دیدم که شنیدم خیلی پرطرفداره
کدوم؟؟
گوشش کن/=
پس اونهمه میگفتم اینو گوش کن اونو گوش کن میگفتی گوش کردم دروغ بود؟ 13
به من خیانت کردییییی 45

یا اون مگه از اکسو بود؟!:/
دینامیتو میگی؟ D;
تو کلا ی اهنگ ب من گفتی گوش کن اونم گوش کردم :/
خیانت :/
[ -> ]
wtfینی چی؟

یعنی وات د فازBig Grin