انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
عای سهون سهون بیا به بالینم
چرا یه نفر باید از انار بخواد بیاد به بالینش؟
کلاس بعدیم الان دوباره شروع میشه .__.

چرا نمیفهمن ما هیچیو مجازی نمیفهمیم؟

توصیه من=
به روان پزشک مراجعه کن/:

کی؟! کیی؟! کیییی؟! کککییییییی؟!
(07-10-2020، 14:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چون نفهمن ._.
(07-10-2020، 14:22)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 14:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چون نفهمن ._.

نکته ظریفی بود
سپاس گزارم
(07-10-2020، 13:53)سپیدر من نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام !

درود بر سپیدر من Telegh_01

عضو جدیدی یا قراره بن شی؟ Telegh_01
[ -> ]

توصیه من=
به روان پزشک مراجعه کن/:

پرهام/=
(07-10-2020، 14:26)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

توصیه من=
به روان پزشک مراجعه کن/:

پرهام/=
پرهام کیه؟!
(07-10-2020، 14:10)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 14:03)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ملیکا نیستم اما اره یهو کلی دما اومد پایین سه روزه بارونه قطع نمیشه
شما کجایی؟
تهران هی باون میاد قطع میشه باز یدفه تند میباره بعد قطع میشه/:
درگیره با خودش اسمون
الانم باد میزنه...سرددددددددددددددددددد
وقتی ملیکا رشته منم رشتم دگ Big Grin

(07-10-2020، 14:10)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 14:03)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ملیکا نیستم اما اره یهو کلی دما اومد پایین سه روزه بارونه قطع نمیشه

اره دیگ تا ما رفتیم دانشگاه همه چی مجازی شد 
نه گفتن کی شروع میشه نه گفتن کجا ۶ نفر از ۵۰نفر شرکت کردن مرده ۲ ساعت درس داده و و و و اصلا وضعیتیه 

چقد چرت و مخزخرف/=
ما تا یه لحضه معلم آف میشه شروع میکنم چت کردن و تا گروهو نترکونیم ول کن نیستیم Tongue

ببین هرچی میری بالاتر همه چی پشمی تر و بی نظم تر میشه
شماها ک دیگ دارید حال میکنید -_-

@!...Lavin...!
ایشون ک بود و چرا محروم شد دیشب بودش ک

و دوستان میشه بم بگید دقیقا چجوری تگ میکنید؟ من یبار میکنم میشه یبار نمیشه قضیه چیه
(07-10-2020، 14:31)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 14:10)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما کجایی؟
تهران هی باون میاد قطع میشه باز یدفه تند میباره بعد قطع میشه/:
درگیره با خودش اسمون
الانم باد میزنه...سرددددددددددددددددددد
وقتی ملیکا رشته منم رشتم دگ Big Grin

(07-10-2020، 14:10)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد چرت و مخزخرف/=
ما تا یه لحضه معلم آف میشه شروع میکنم چت کردن و تا گروهو نترکونیم ول کن نیستیم Tongue

ببین هرچی میری بالاتر همه چی پشمی تر و بی نظم تر میشه
شماها ک دیگ دارید حال میکنید -_-

@!...Lavin...!
ایشون ک بود و چرا محروم شد دیشب بودش ک

و دوستان میشه بم بگید دقیقا چجوری تگ میکنید؟ من یبار میکنم میشه یبار نمیشه قضیه چیه

منم تازه یاد گرفتم بذار بذار من توضیح بدم ^.^
نگا کن اول یه دونه @ میذاری بعدشم آیدی اون فردو کپی میکنی
دقت کن که بین @ و آیدی ای که کپی میکنی فاصله نباشه

مشخصه خیلی ذوق داشتم؟! .-.

اگه هم تگ نشد از اینا بزار"یکی چپ یکی راست

@...Lavin...

@...Lavn...