انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آه سردی کشید و ناله ای سر داد ...
ریدم تو این زندگی
اه
(17-06-2021، 19:04)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2021، 18:57)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حتی من45
فقط همکلاسیم و گذاشتم
گرفتی؟^^

بله crying
چرا ی مدیر نیست||:
(17-06-2021، 19:15)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا ی مدیر نیست||:
چیه داستان ؟
(17-06-2021، 19:15)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا ی مدیر نیست||:
چه شده؟
ارسال ناشناس منو پاک کنین
(17-06-2021، 16:50)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلم میخواد خفت کنمTelegh_51
اصن نمیتونم تحمل کنم ک باهاش چت کنیTelegh_51
ازت بدم اومدهTelegh_51
اییییییییی6اصن کی بهت اجازه داده باهاش حرف بزنی6
...فلان فلان شدهههههه66
|:
#حسود
|:

چقدر زشت
(17-06-2021، 19:16)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب گزارشش کن
(17-06-2021، 19:16)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ویرایش بزن جاش بنویس این پیام اسپم است !
حد اقل گندش در نمیاد