انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-06-2021، 21:31)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 21:26)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا انقد یوبس نگا کرده Telegh_01

خوانوادگی یوبسیم
مثلا شهون پسرم و شهونه دخترم و ببین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/6_845ff.png

چرا شهون دم داره
(13-06-2021، 21:35)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 21:31)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوانوادگی یوبسیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشالا یوبس زاده های قشنگم ولی چ ماهن خدا حفظشون کنه برم براتون اسفند دود کنم Big Grin

ما خانواده اوه هستیم
اوه سهون اوه فاظمه و اوه بچه هام
برو زیاد دود کن

(13-06-2021، 21:37)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خوانوادگی یوبسیم

چرا شهون دم داره

لباسشه
(13-06-2021، 21:38)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 21:35)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ماشالا یوبس زاده های قشنگم ولی چ ماهن خدا حفظشون کنه برم براتون اسفند دود کنم  Big Grin

ما خانواده اوه هستیم
برو زیاد دود کن

(13-06-2021، 21:37)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا شهون دم داره

لباسشه

ی شب تشریف بیارین منزل ما خوشحال میشیم بچه هارم ببینیم دورهمی 4fvf
(13-06-2021، 21:40)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 21:38)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما خانواده اوه هستیم
برو زیاد دود کن

لباسشه

الان بیایم؟ آخه شام نداریم گشنمونه الان بچه هارو جمع میکنم سوال الاغ میشیم میام
[ -> ]
[ -> ]
ماشالا یوبس زاده های قشنگم ولی چ ماهن خدا حفظشون کنه برم براتون اسفند دود کنم  Big Grin

ما خانواده اوه هستیم
برو زیاد دود کن

[ -> ]
چرا شهون دم داره

لباسشه

لباسش دم داره؟ یه ذره هم شبیه چیزه ... شمشیر پلاستیکی
(13-06-2021، 21:16)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 21:12)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره بخدا Telegh_01
ی چنتا کلاس خونه داری شوهر داری آشپزی اینا برام بزا Telegh_01

Telegh_01 4fvf
آره خلاصه ک من کلا کوچیکم سنم کمه زود شوهر کردم و زود بچه دار شدم و اینطور شد که 5 تا بچه دارم
ی زمانی دوتا شوهر داشتم
این بود

ازش طلاق گرفتم

crazy
(13-06-2021، 21:41)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 21:40)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بله بفرما قدمتون رو چشم زنگ بزنم این حسامِ نفله بره یکم میوه بگیره بیاره Telegh_01
(13-06-2021، 21:46)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 21:41)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله بفرما قدمتون رو چشم زنگ بزنم این حسامِ نفله بره یکم میوه بگیره بیاره Telegh_01

زود زنگ بزن گشنمونه شامم ی پیتزایی چیزی سفارش بده سهون به تخم مرغ حساسیت داره
(13-06-2021، 21:47)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 21:46)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اوه چ سخت تو همه غذاها تخم مرغ هسسسسس
چشم شما تشریف بیارین فست فود میسفارشیم Big Grin
(13-06-2021، 21:52)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 21:47)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اوه چ سخت تو همه غذاها تخم مرغ هسسسسس
چشم شما تشریف بیارین فست فود میسفارشیم Big Grin

دم در خونتونم باز کن باز نکنی از دیوار میایم