انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-06-2021، 20:04)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 20:02)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از اون جدیداس

بیبال
برام میفرستی._.
ن خودم میرم میگیرم
خوانندش بیبال است؟

توش کلمه های بد بد داره هااا

بزن دوجا از حصین و بیبال
(14-06-2021، 20:05)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 20:04)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برام میفرستی._.
ن خودم میرم میگیرم
خوانندش بیبال است؟

بزن دوجا از حصین و بیبال
اَوووووو
نچ نچ
چیزای بد گوش میدی!
اَوووووو

مرسیike
(14-06-2021، 20:03)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 19:56)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارش ._. چیکار به ارمیتا داری¿

چرا هرچی میشه میگین ارمیتا؟ ._.
خودت به خودت اجازه میدی بایه دختر اینجوری حرف بزنی؟
اینم صدراست .<.

عه تورو هم خر کرده!

میدونی ک چ حرفایی ب بهار و کسای دیگ زده ک واقعیت نداره! اوکی؟!
وقتی به خودم اجازه میدم ک ی دختری ک ما فک میکردیم باشعروه بیاد و یه حرفایی بزنه ک ادم 20 30 ساله دهنش وا بمونه

خودت خری -_- بی شعور -_-

این وسط...مث اینکه ارمی رفته به بهار گفته من پشتش چرت گفتم ._. غیر طبیعیه....

^^
(14-06-2021، 20:06)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 20:05)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بزن دوجا از حصین و بیبال
اَوووووو
نچ نچ
چیزای بد گوش میدی!
اَوووووو

مرسیike

اره گفتم که گفته باشم بعدا نگی نگفتی

چیزای بد هم لازمه بشنوم

(14-06-2021، 20:03)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه تورو هم خر کرده!

پس تو بودی تو ناشناسم اونو نوشته بودی
(14-06-2021، 20:08)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 20:06)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اَوووووو
نچ نچ
چیزای بد گوش میدی!
اَوووووو

مرسیike

چیزای بد هم لازمه بشنوم

[ -> ]
عه تورو هم خر کرده!

پس تو بودی تو ناشناسم اونو نوشته بودی

به نظرت کدوم یکی از رپرا جوابمو میدن؟ بخوام اینجوری پیس برم...میوفتم تو نسل هشتم رپ.. ._.
(14-06-2021، 20:06)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
عه تورو هم خر کرده!

میدونی ک چ حرفایی ب بهار و کسای دیگ زده ک واقعیت نداره! اوکی؟!
وقتی به خودم اجازه میدم ک ی دختری ک ما فک میکردیم باشعروه بیاد و یه حرفایی بزنه ک ادم 20 30 ساله دهنش وا بمونه

خودت خری -_- بی شعور -_-

^^

هن؟
(14-06-2021، 20:18)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 20:06)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودت خری -_- بی شعور -_-

^^

هن؟

اره....مشکوکه نه؟ ولی خوب...بیشتر از این کش پیدانکنه بهتره...بزار ارمی مقصر باشه...
Bl1
(14-06-2021، 19:54)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 19:44)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

والا ما ک خانوم تر و مهربون تر از شما ندیدم 6gd

شما به من لطف داری قربونت برم

خدانکنه*.*♡
وظیفم بود حقیقت رو بگم Heart
(14-06-2021، 20:08)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اَوووووو
نچ نچ
چیزای بد گوش میدی!
اَوووووو

مرسیike

چیزای بد هم لازمه بشنوم
دوسسسسس داشتمTelegh_59Telegh_01Telegh_01