انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-06-2021، 18:52)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من الان نباید حوصلم اینجوری سر بره ولی داره میره هی میره باز میره هی میره هی میره ...

بدو بگیرش که نره :V

(13-06-2021، 18:59)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 18:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشناختی سینارو ؟

نه

(13-06-2021، 18:15)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم تر شو...خیلی خشک رفتار میکنی ._.

مدیرا باید خشک باشن
چه حیف
سینا فوق العاده بود کلا (:

(13-06-2021، 19:06)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حسین میگه تَر شو
نرم شو
ملایم شو
میگه خیلی خُشکی

من با هر کی مثل خودش رفتار میکنم ( بر اساس جنبه ی هر کس )
تو که میدونی من اصلا خشک رفتار نمیکنم ^^
خیلی شده صمیمی رفتار کردم و دیدم طرفم جنبه نداشته :>
(13-06-2021، 9:39)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 6:47)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هم وطن؛ تو کشمش نیستی که عاشقِ عَرَقت باشیم، یه دوش بگیر خفه شدیم

این بغض قلم بود؟

چسناله دوس داری؟
(13-06-2021، 19:13)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 9:39)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این بغض قلم بود؟

چسناله دوس داری؟

بستگی داره
(13-06-2021، 19:14)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 19:13)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چسناله دوس داری؟

بستگی داره

ربطی نداره ب من مودت (:
(13-06-2021، 19:16)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 19:14)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بستگی داره

ربطی نداره ب من مودت (:

پس چرا پرسیدی :/
(13-06-2021، 19:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 18:52)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من الان نباید حوصلم اینجوری سر بره ولی داره میره هی میره باز میره هی میره هی میره ...

(13-06-2021، 18:59)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه

مدیرا باید خشک باشن
چه حیف

(13-06-2021، 19:06)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
@"*VEN
US*"
حسین میگه تَر شو
نرم شو
ملایم شو
میگه خیلی خُشکی

بله میدانم (((:♥️
کاش منم ب این درکت می‌رسیدم ک‌با همه صمیمی نشم
(13-06-2021، 19:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

[ -> ]
نه

مدیرا باید خشک باشن
چه حیف

[ -> ]

حسین میگه تَر شو
نرم شو
ملایم شو
میگه خیلی خُشکی

ینی اگه ماده بود ولش میکردم ؟
(13-06-2021، 19:25)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

چه حیف

ینی اگه ماده بود ولش میکردم ؟
Telegh_01

« بدو بگیرش که نَرَوَد »

(13-06-2021، 19:23)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

چه حیف

بله میدانم (((:♥️
کاش منم ب این درکت می‌رسیدم ک‌با همه صمیمی نشم
فدای سرت همه چی
زندگی اصلا اونقدرا ارزش نداره
هر کاری که دوست داریو انجام بده حتی به غلط (((:
چرا امتحانا شروع نمیشه ک بعد تموم بشه
(13-06-2021، 19:32)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا امتحانا شروع نمیشه ک بعد تموم بشه

دانشگاه دولتی بودی شقایق ؟