انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-06-2021، 13:06)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 0:15)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اوه اوه ببین کی برگشته
کجا بودی عمو مجید ؟
دلتنگ شدیم بسی

شت می(؛
 همین دورو بر
مرسی ازمحبت بیکرانتون^_^
منم بیشتر دلم تنگ رفته همش فکرم اینجاست*_

سلام
ارهTelegh_01

فدایت عمو جون
خو بیشتر سر بزن ب ما Big Grin

(14-06-2021، 9:34)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
#اسکی
همه دنیامه ...
.
.
.
.
و این دنیا چیزی بجز بازی و سرگرمی نیست
سوره عنکبوت Telegh_01
20 Bb9
شما به فهرست بلک لیست من افزوده شدید
(14-06-2021، 18:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پارانویا شامل حال من نمیشه
چون نه توهمه نه اختلال اضطرابی
اگه هی عکس و اسکرین شات و مدرک و اینا نباشه من اصلا واکنشی نشون نمیدم حتی
توام از اونایی که با اینکه هیچی نمیدونه ولی همیشه دهنش بازه
واقعا فکر میکردم منطقی تر باشی

راستش رفتارتون که عکس چیزیه که میگین. امروز که اصلا خبری از همونی که میدونین نبود ولی خودتون یجوری رفتار کردین که انگار همه چی زیر سر اونه ولی فقط یه سو تفاهم بود که با یه ببخشید حل میشد. من ولی همیشه میدونم که شما منطقی هستین و رفتار خیلی خوبی دارین با همه. فقط شاید بخاطر اتفاقایی که پیش اومده روی این موضوع بخصوص یذره حساس شدین.
(14-06-2021، 18:33)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 18:30)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخوای من و تو با هم تو پ.خ دعوا کنیم یکم یادت بدم چیجوری سانسوری و با دست بسته فش بدی ؟ :v

فکر خوبیه

(14-06-2021، 18:30)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برای من فرقی نداره هرکی علیه مدیرم باشه علیه منم هست.

این چه حرفیه
شما همیشه باید طرف حق باشی

پس کی طرف تو باشه؟
وحید چرا خلع شد؟
من طرف توعم تا موقعی که به من ضرری نرسونی.

(14-06-2021، 19:17)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فدایت عمو جون

(14-06-2021، 9:34)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
#اسکی
همه دنیامه ...
.
.
.
.
و این دنیا چیزی بجز بازی و سرگرمی نیست
سوره عنکبوت Telegh_01
20  Bb9
چرا گناه من دارم من!!!
(14-06-2021، 19:26)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 18:33)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر خوبیه

این چه حرفیه
شما همیشه باید طرف حق باشی

پس کی طرف تو باشه؟
وحید چرا خلع شد؟

(14-06-2021، 19:17)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فدایت عمو جون

20  Bb9
چرا گناه من دارم من!!!

ازاونجایی ک من سرگرمی کسی نیستم/=
.____.
(14-06-2021، 15:36)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 15:29)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چروک پیرهنتیم اتو بزن هلاکت شیم

سیگارتیم بکش تا دود شیم=//

دیگ بلد نیسم.-.
(14-06-2021، 19:28)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 19:26)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس کی طرف تو باشه؟
وحید چرا خلع شد؟

چرا گناه من دارم من!!!

شفاف بگو
(14-06-2021، 19:30)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 19:28)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شفاف بگو

عزیزم من شفاف گفتم کافیه شما برگردی ب ارسال خودت/=
(14-06-2021، 19:33)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 19:30)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شفاف بگو

خب زدم اسکی دیگه بعد مال حسامو فرستادم سرگمیش کجا بود؟

(14-06-2021، 19:30)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 15:36)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سیگارتیم بکش تا دود شیم=//

دیگ بلد نیسم.-.

ابنباتتم بمک تا تموم شیم._.
(14-06-2021، 19:33)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-06-2021، 19:33)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خب زدم اسکی دیگه بعد مال حسامو فرستادم سرگمیش کجا بود؟

(14-06-2021، 19:30)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیگ بلد نیسم.-.

ابنباتتم بمک تا تموم شیم._.

سرم را ب کجا بکوبم؟ Angel
اینا همه از گور حسامه/=
البت جواب اونم دادم