انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یو‌لا
ریدم تو هیمن نهشت جهنمت...
تنها عادی ای که تو پروفایل ایشون رفته منم
(13-06-2021، 15:27)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلم برات تنگ شدههه فقط همین >.<
امتحانات تموم شد؟

واییی>.<
نهههههه
درود ۰-۰
ناموصا اینا چرا مث عادم نمیخونن؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک
(13-06-2021، 17:29)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک

اگه از فرش خونمونهم عکس بگیرم میرورش کنم هم توش چشم جهان بین و هرم پیدا میشه
(13-06-2021، 16:15)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 16:14)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نگران نباش اونکه کتک نخوره خوابش نمیبره اصن  25r30

پ محکم بزنش14

چشم Tongue
(13-06-2021، 17:29)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

لینک

خو این الان چیو تحلیل کرد؟._.
به ابوالفضل پور عرب فقط همچین یه نمه زومش کرد ۰-۰ من اصن نفهمیدم:|
ولی شبیه این هشت پاها تو کارتونا بودا
از اون خبیثاش هستن هی دستو پاهاشونو تکون میدن
تو آهو پیشونی سفیدم بود اون خانومه بود ۰-۰
(13-06-2021، 17:33)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اگه از فرش خونمونهم  عکس بگیرم میرورش کنم هم توش چشم جهان بین و هرم پیدا میشه
منظورمو بد گرفتی ستون
آره خی
تا یه جاهایی طبیعیه
ولی مفهوم وجود بز و دست و اینا تو کاورش عجیبه
تو ایران باستان باور بر این بود که یه درختی تو جهان وجود داره که نماد زندگیه و اهورامزدا اونو خلقش کرده
شیطان هم همیشه میخواسته اونو بدست بیاره
از طریق فرستادن حیوانات اهریمنی و اینا توی درخت مثلا میخواسته اینکارو انجام بده
بعد مثلا این یارو با ساخت نماد شاخه و کشیدن چنتا حیوون توشون خواسته بفهمونه مثلا اگه انسانها به هم کمک نکنن ممکنه درخت زندگی از بین بره و این داستانا
کلا این ایده ها و تعوری هاشون تو حلقم Telegh_01
ولی جدای از بحث با اینکه کلا به این سسشرا اعتقادی ندارم ولی بازم این حرکتشون جالبه واسم 
همیشه حال میکردم با اینکارا...