انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-06-2021، 12:20)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2021، 12:14)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تلاش کن
قلب شکستهTelegh_01Telegh_01 بیچاره سهون
جررررررررررررررTelegh_01Telegh_01

باشه
آره لنتی اصن خیلی نابودم کرد کمرم شکست Telegh_01
آخرشم همه باهم میرن سفر حتی کریس و سوهو Telegh_01  کریس و سوهوعم به هم میرسن

عکسش این بود ولی سهون بنظر قلبش خیلی شکسته نمیاد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/images-2-_57de9.jpg
Telegh_01Telegh_01Telegh_01 واااااااااااای آرههههههههه
(11-06-2021، 21:35)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به به عجب افتتاحیه ای

(11-06-2021، 21:24)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیخوام:/
همه ی اونایی ک آیفون دارن همینو میگن :/ عاخه شما خودتون چرا گرفتین؟:/

خب هر وقت خودت پول داشتی آیفون بگیر

تا من پولدار شم دیگع حس آیفون داشتن و اینا پریده:/
(12-06-2021، 13:42)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-06-2021، 21:35)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به به عجب افتتاحیه ای

خب هر وقت خودت پول داشتی آیفون بگیر

مگه حس دارهTelegh_01
(12-06-2021، 10:15)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2021، 10:04)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لپتاپتو میخوام دا

این لپ تاپ مشکی ای که تو عکس دیدی همچین مالی نیستا ..

لپ تاپ خودمو بعدا نشونت میدم
میگم چرا یکم داغون میزد...

همون ۱۸-۱۷ میلیونیه رو رو کن :v
(12-06-2021، 13:49)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2021، 13:42)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مگه حس دارهTelegh_01

عاره :/
مثلا من چند سال پیش بیشتر دوس داشتم آیفون داشته باشم الان کم کم داره حسش میپره:/
(12-06-2021، 13:52)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2021، 10:15)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این لپ تاپ مشکی ای که تو عکس دیدی همچین مالی نیستا ..

لپ تاپ خودمو بعدا نشونت میدم

اون که میگی ۱۷-۱۸ تومن نیس

۲۳-۲۵ تومن v:
چن صفحه پیش لینکشو گذاشتم
(12-06-2021، 13:52)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2021، 13:49)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه حس دارهTelegh_01

مثلا من چند سال پیش بیشتر دوس داشتم آیفون داشته باشم الان کم کم داره حسش میپره:/

حقیقتا ، اگر آیفون بخری و سوادشو داشته باشی،
تحت هیچ شرایطی از اندروید استفاده نمیکنی !
(12-06-2021، 13:58)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2021، 13:52)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

۲۳-۲۵ تومن v:
هعی خدا...
اینا یه لپتاپ ۲۳ میلیونی دارن پزشو میان به ما میدن :v
کارت گرافیک نداره نه ؟
کلا من هر چی لپتاپ دیدم همشون cpu میزونی داشتن ولی کارت گرافیک جدا نداشتن...
(12-06-2021، 13:59)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2021، 13:52)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حقیقتا ، اگر آیفون بخری و سوادشو داشته باشی!
تحت هیچ شرایطی از اندروید استفاده نمیکنی !

هی برادر:/
میخواستم بخرمااااا همین چند ماه پیش:/
فروشنده ها و اطرافیانمون ک آیفون داشتن جوووووری مخ مامان بابای منو زدن ک کلا از راه ب درشون کردن و به اصرارام دیگه توجه نکردن
یعنی من از اونایی دلم خونه که خودشون آیفون دارن بعد ب بقیه میگن نگیر ب دردت نمیخوره و ایناااااا:/
(12-06-2021، 14:00)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2021، 13:58)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

۲۳-۲۵ تومن v:
هعی خدا...
اینا یه لپتاپ ۲۳ میلیونی دارن پزشو میان به ما میدن :v
کارت گرافیک نداره نه ؟
کلا من هر چی لپتاپ دیدم همشون cpu  میزونی داشتن ولی کارت گرافیک جدا نداشتن...

کارت گرافیک هاهمه آن بورد هست دگ.
جا ندارن لپ تاپ ها ک جدا باشن.

کارت گرافیک ان ویدیا ۴ گیگ جی فورس جی تی ایکس داره.