انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-06-2021، 23:37)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2021، 23:32)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همیشه زنده باشی

همین الان فصل سومم تموم کردم ._.

خسته نباشیTelegh_57 برگ هایت پاییزی شد؟

مهران دادا کوجایی؟):
(12-06-2021، 22:32)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2021، 22:18)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ کاریه بابا میری اون دنیا
هیشکی بهت کاری نداره عشق میکنی والاااا Telegh_01

تورو خدا من قاطی کردم
یاساشینه یا یاشاسین Telegh_26 Telegh_01

اره اون درد بعدشم ترس داره Telegh_01
(درسته؟ اون واکسنه جاش درد میگیره؟ Telegh_29)

نمیخوام این زندگیو -_-

ببخشید ک نا امیدت کردم رفیق Telegh_01

بیا دیگه))):
نباید الان ناخونم میشکست نباااااااااایییییییید crying 6 17 Telegh_34 cry2
(12-06-2021، 23:48)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2021، 23:37)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همین الان فصل سومم تموم کردم ._.

مرسی

اره پسر...
فک نمیکردم اینجوری بشه

یکی از نکات مثبتش اینه که نمیشه پیش بینیش کرد ._.

فصل چهارم دیدی؟ :/ فعلا که نمیتونم ببینمش
(13-06-2021، 0:00)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2021، 23:48)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مرسی

اره پسر...
فک نمیکردم اینجوری بشه

خیلی خیلی داستانش جذاااابه

آره دیدم. فصل چهارم عمرا بتونی پیش بینی کنیTelegh_01
(13-06-2021، 0:02)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 0:00)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی

اره پسر...
فک نمیکردم اینجوری بشه

اره لعنتی :/

از فصل دوم ... مغزم شروع کرد به سوت کشیدن...اون تیکه ایی که راینر تایتان شد میخواستم با کله برم تو دیوار ._.

یا خود ابرفرض crazy
نتو به گاز دادم این مدت...باید کم تر مصرف کنم بمونه....بعد باید ببینمش >.<
(13-06-2021، 0:05)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2021، 0:02)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اره لعنتی :/

از فصل دوم ... مغزم شروع کرد به سوت کشیدن...اون تیکه ایی که راینر تایتان شد میخواستم با کله برم تو دیوار ._.

یا خود ابرفرض crazy
نتو به گاز دادم این مدت...باید کم تر مصرف کنم بمونه....بعد باید ببینمش >.<

اوهوم
از قدیم گفتن کم ببین همیشه ببین
(12-06-2021، 14:36)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نبودم كه اين لقبو نميزاشتي^^

آنابل هم بهت اضافه شد Tongue