انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【88】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
رفتم با هزار جو دردصر جي تي اي وي خريدم وا نميكنه ا:
در حسرت جي تي اي وي
(12-03-2014، 14:44)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
15ساعته داره بارون میــــاد

سلام دوستم!
چیطوریــــــــــــــــــــ؟
عشقوووووووول
ما در همان مازندران میمانیم |: همه عید دارین جز من هعی |:
[/quote]

ها ؟!

تـو بچـه ی مـازندرانی !!

ایـول پ ..
(12-03-2014، 14:44)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2014، 14:42)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2014، 14:41)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2014، 14:37)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2014، 14:36)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونی چرا چون ما ثابت نیستمو مدیر ارشدمون فعال نی |:

چرا ا:

بچه از بحث بياين بيرون ا:
ما براي عيد ميخوايم بريم مازندران البته معلوم نيست ا:
شما كجا ميرين
چرآعـــــ؟

چون معمولا همه میان شمال...شمالیا کجا برن بهتر از شهرخودشون؟!یا تهران میرن یاهیچ جای دیگه...:|
والا !! یه 13به در کوفتمون شد سال قبل مجبور شدیم 2 روز قبل از 13بهدر حرکت کنیم تا به جای مورد نظر که قائمشهر بود روز 13هم رسیدیم !! دیوونمون کردن این تهرانیا |:
(12-03-2014، 14:45)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2014، 14:43)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مامان بابام بهم قول دادن ا:
زير قولشون بزنن
عيدشون ميشه محرم
هوووووووووی موناع
خیر سرت مدیریا!
پس عیدی من کوووووووو؟
بیژوووووووووور
من كوچيك ترم ا:
تراول ميخوام (:
هوووووٰ..چقد این بچه ها دست و دل بازن!!! غافلگیر شدم!!!

آوا بیا پ.خ ادبم کن...منتظرم!

خدافس×!
(12-03-2014، 14:44)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2014، 14:42)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2014، 14:41)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2014، 14:37)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2014، 14:36)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چرا ا:

شما كجا ميرين
چرآعـــــ؟

بهترین دوستم هفته ی پیش مرد |:
چه جوری میتونم شاد باشم ؟ |:

مرد؟
واییییی بیچاره...خدا بیامرزتش...
آیــــــــــــــــــــــتین جونم
چراع نمیحرفی عیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Big GrinHeart
راستي مازندارن چه شكليه
سرد گرمه ا:
(12-03-2014، 14:44)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

چرا ا:

شما كجا ميرين
چرآعـــــ؟

چون معمولا همه میان شمال...شمالیا کجا برن بهتر از شهرخودشون؟!یا تهران میرن یاهیچ جای دیگه...:|

مــا میـریـم جنگل خودمون ...

فردآ صبح ساعت 9 با دوستام میریـم ... همـه روز جنگـلیم ...