انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【88】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام (:
(14-03-2014، 14:15)~ No Name ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 14:10)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 14:06)~ No Name ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غیژژژژژ تققققق _-_

سيناست ؟
اخطارم پر شد ها ((=
کرم گآهم پر شده هآ ^_^

(14-03-2014، 14:14)_______ :| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 14:10)~ No Name ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 14:08)_______ :| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 14:06)~ No Name ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غیژژژژژ تققققق _-_

ب ب به به ^_^
بههههه عن خآنوم ^_^

چطوری عن اغا ؟^__^
این ب من فوش دآد >__<
چه باحالن ا=
(14-03-2014، 14:15)~ No Name ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این ب من فوش دآد >__<

نه ندادم فوش -__________-
بآ هر فرمولی حسآب میکنم میبینم نمیتونم بعد از ظهر از خونه برم بیرون >_<

(14-03-2014، 14:18)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام (:
نآزییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ییییییییییییییی >_____________________________________________________________________________​________<
(14-03-2014، 14:11)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام^__^

رژی(:
(14-03-2014، 14:18)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام (:

جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ >________________________________________________________<
من فرداغ نميخوام برم مدرسه >____<
واي >____<
مادرم من به جاي 7 خط 8خطه ا=
ميفهمه مريز نيستم واي

>____<
(14-03-2014، 14:18)~ No Name ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بآ هر فرمولی حسآب میکنم میبینم نمیتونم بعد از ظهر از خونه برم بیرون >_<

[ -> ]
سلام (:
نآزییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ییییییییییییییی >_____________________________________________________________________________​________<
اول بوگو بینم تو مریمی بعد منو بزن Rolleyes

(14-03-2014، 14:21)_______ :| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام (:

جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ >________________________________________________________<
تو هم بوگو بینم کیستی ^_^
پوژي
لوژي
روژي
لوجي
كوجي
تكلونوژي
/
بالابالا
پالبالا
باريبالا
باغبالا
باربارا
(14-03-2014، 14:17)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آهــان!

از کـجـا پـیـدا کـنـم؟|:شـمـا نـرم افـزاری نـمـیـشـنـاسی واس اینکه فایل های حذف شدمو برگردونم؟

قبلاً زیاد دنبال این حرفا بودم گــفـتگـوے آزاد 【88】 274

یادم میاد یه زمانی یه درایو GB 125 رو ریکاوری کردم !

Active File Recovery ، Getadata Back ، Easy Recovery خوبن تو این زمینه ..