انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【88】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-03-2014، 17:35)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عرفان مبارکـ باشـه...|:

من اگـه میخواســم برمـ پِیـه پسر خـالـــم الان اینجا نبودمـ..

نسبت به من عذاب وجدان داری>_____<
(14-03-2014، 17:37)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:36)Andrea نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم خوش به حال شماها همتون یه اکیپ باحالی هستین هعی...
کی من؟
نه همین دایرکشنر گرل و...... ..
(14-03-2014، 17:39)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:37)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فردا نميخوام برم مدرسه ا=

|=
من باس تا یکشنبه برم crying

من تا چهار شنبه باید برم.Sleepy
خوش به حالتون هر کی نمیره مدرسه این هفته رو
(14-03-2014، 17:37)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:34)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:26)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عـــرفان؟! |:
مــیخواد زن بــگیره؟! -_-
هــــوووم!! <:

پــری مــن چــیزی نــدیدم!! ^_^

پری منو ول کرد و رفت با پسرخالش~___~ منم باید تلافی کنم@_@

آخ جون فیلم هندی ! Big Grin
من میمونم نگآ کنم ! Big Grin

تو منو درک می کنی احمت؟T_T

تو مجآزی نع ! تو مجآزی من همش اینجوری میکنم !
ولی تو واقعی آرع -_-
(14-03-2014، 17:40)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:37)✿♥нα৳є .. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote pid=1663392 dateline=1394808003][quote pid=1663367 dateline=1394807831]کی بیاد بحرفیم دیگه 
یه سوال کیا این هفته رو نمیرن مدرسه و تعطیل کردن خودشونو
[/quote]

من از پنجشنبه نرفتم ( پنجشنبه مدرسه مآ بازه ! )
از فردا میرم طرح صآلحین بزنم ! Big Grin
[/quote]
ما هم سال دیگه میریم مدرسه خخخخ
پس چرا هرچی ارسال میکنم ارسال نمیشه؟؟
(14-03-2014، 17:37)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:36)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:34)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:26)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عـــرفان؟! |:
مــیخواد زن بــگیره؟! -_-
هــــوووم!! <:

پــری مــن چــیزی نــدیدم!! ^_^

پری منو ول کرد و رفت با پسرخالش~___~ منم باید تلافی کنم@_@

آخ جون فیلم هندی ! Big Grin
من میمونم نگآ کنم ! Big Grin
پـاشـو بـرو تـخـمـه هـم بـیـار:>

صب کن دآرع حساس میشه ! Big Grin
کـانـال رو عـوض کـن بـزن ببین کانال های دیه چی داره!
(14-03-2014، 17:42)Andrea نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس چرا هرچی ارسال میکنم ارسال نمیشه؟؟

میشه صفحه ی جدید باز نمیشه.

(14-03-2014، 17:40)Andrea نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:37)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:36)Andrea نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم خوش به حال شماها همتون یه اکیپ باحالی هستین هعی...
کی من؟
نه همین دایرکشنر گرل و...... ..

اوه اوکی.
(14-03-2014، 17:41)Andrea نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوش به حالتون هر کی نمیره مدرسه این هفته رو
ما خودمون خودمونو تعطیل کردیم تا سال اینده