انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【88】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-03-2014، 18:01)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:59)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عرفـان کـاری نکـن بآ خـاک یکسـانت کنم ...

هری ..

خــُ دیــگه ایــمان!! |:

هیـچ .. من برمـ تا اعصـابمـ ریـده نشد ... بای

... بریـم برای چهار شنبه سوزی مهمآت تهیـه کنیم ... حمــله به سوی یگـان ویـژه ..

بای Big Grin
(14-03-2014، 18:04)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:57)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:54)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کدومـــ اَبلـهـ گفت ایـمان قدره احمدو نمیدونـع ؟؟!!!

احـمد به من خیـانت کرده .. من باهاش قهرم Big Grin

بابا من بآورت میشه از اون موقع که تو گفتی تآ حآلآ بآهآش حرف نزدم !
به من چه دختره منو دوس دآرع !
من جآده رو بآز گذاشتم برو تآ نرفت به یکی دیگه نچسبید !
در ضمن من نمیدوستم تو اونو میخوآی ! Big Grin

برو بـآبآ ..

بآ یکـی دیـگه دوستـم .. بعد دلقـک بازی در میـاری جلوی دخـترا انتظار چی داری ؟

حالآ برو حرفــ بزن تنهـآست ...

کدوم مدرسه میره ! ؟ Big Grin
من فقط تیکه میندآزم دیگه شمآره نمیدم ! Tongue
(14-03-2014، 17:59)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:57)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:54)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

احـمد به من خیـانت کرده ..  من باهاش قهرم Big Grin

متأسفم واسه همتون .__. یه مشت همجنس باز دورمن

هری ..

همون هری رو میگی که تو وان دیه؟
خــدافض!!
(14-03-2014، 18:01)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:56)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:53)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فآطی تآرآ خفه ! Big Grin

یــنی بــچه شــبیه کــی مـیشه؟! 0__o
بـچـه ی اعـتـمـاد بـه سـقـف و زبـون شیش مـتـری!

مـوهـاشـم مـث احـمـت بـلـنـد میـکـنـه!D:

بآید موش مثل من لخت بشه ! خخخخخخخخخخخ Big Grin
الا که جلو موهآم بلنده کنآؤش سفید اگه شنبه هم مدرسه برم سه روز اخرآجم میکند ! Big Grin
(14-03-2014، 18:05)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 18:04)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:58)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:52)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:48)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من معمولا برای دوستآی پسرم هیچ وقت کم نمیزآرم ! :|
ولی ایمآن یه جوریه ! Big Grin

شاید دوجنسسo_O

عرفـآن اخـلاقمـو میـدونی یـآ اگـه نمیدونــی بزار یـآداوری کنم ...

وقـتی حـالمـ بده دنیـا رو اتیـش میـکشم و با هام شوخی نکـن ..

وقتی کـه حالم خوشه هر غلطی میخوای بکـن چـون ... کاریـت ندارم ...

بای اُل مآی فریـندز اَند ال بیـوتی بکس ..

(14-03-2014، 17:53)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایمآن من از تهران بُمبک گرفتن ! (: مرسی !
فآطی تآرآ خفه ! Big Grin

خـب اشکـآل نداره من رفتــم ...
از فردا ایمانم میاد اکانت میزنه به من فحش میدهSmile
بــه مــنم فــوش مــیده!! )':

چه افتخاری داره. ببخشید یادم رفت به شما هم اشاره کنم)`:
:-(
Undecided
(14-03-2014، 18:05)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چـقـد تـرقـه هـا گـرون شـده!|:

دولت چرا رسیدگی نمی کنه‎ `__`‎
(14-03-2014، 18:07)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(14-03-2014، 17:57)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

احـمد به من خیـانت کرده ..  من باهاش قهرم Big Grin

متأسفم واسه همتون .__. یه مشت همجنس باز دورمن

هری ..

همون هری رو میگی که تو وان دیه؟
مـنـم اول هـمـیـن فـکـرو کـردم!|:
(14-03-2014، 18:11)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 18:05)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چـقـد تـرقـه هـا گـرون شـده!|:

دولت چرا رسیدگی نمی کنه‎ `__`‎

اخه خود دولت گرون کرده -_-
Big Grin