انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【88】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-03-2014، 13:42)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرین خوبی عایا؟؟؟؟؟؟؟

نه من برم
ببینم چه خاکی میتونم به سرم بریزم

احمد تو ببندی کافیه

مشی خدافس
فاطی خدافسی
رها خدافس
احمت دافظ
(14-03-2014، 13:47)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 13:41)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام حسام:/
سلام مشید^_^
سلام احمت:/
سلام فاطی^_-

هـا هـا هـا بـه مـن چـشـمـک زد^_-

(14-03-2014، 13:41)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بادوچرخه از روی گوشیم رد شدم
احمد مشاوره بذار برام):
ایـن احـمـت خـودش بـه مـشـاوره نـیـاز داره!

در نـگـاه اول آدم فـک میکنه خیلی حالیشه اما بعد از گذر زمان متوجه میشی کـه بالا خونه رو اجاره داده!|:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【88】 269
(14-03-2014، 13:46)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 13:44)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیییییم&___&

سلووووووم عسی^__^
نسی رو دیدی؟

ها؟:|
دیروز باش یکم حرفیدم:/

من هر روز باش میحرفم^________^
(14-03-2014، 13:46)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 13:43)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 13:39)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چیه فرین ! ؟ Big Grin
بگو مهشید ! Big Grin
فآطی حآلت خوب نیستآ ! Big Grin
آرع احمت قربون دختر عمت منم ! Big Grin
چـیـه احـمـت؟چـیـه؟هـان؟هـان؟هـــان؟هــــــان؟>_<

مـن اصـن بـت حـرفـی زدم؟>_<

تـو چـی میگی اصن؟اه اه اه-__-

ووووییییییی تـب دارم؟مـخـشـیـد بـبـیـن مـن تـب دارم؟|:

:_)+
بذار ببینم-_________-
آره هااااااااع >___<
حالت خیلی بده!!!
فک کنم به بیماری ای که احمت دارع دُچارشدی:|
جـان مـن؟؟؟بـیـمـاری احـمـت؟؟O__o

یـنـی مـنـم شـیـریـن عـقـل شـدم؟|:ووویییییS:
مهی داره بهم ثابت میشه که خل شدی رفت!!!!!!!!!!!!

ای بدک نیستمگــفـتگـوے آزاد 【88】 269

این ترم میفتمگــفـتگـوے آزاد 【88】 269
(14-03-2014، 13:50)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 13:46)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 13:43)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 13:39)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چیه فرین ! ؟ Big Grin
بگو مهشید ! Big Grin

بذار ببینم-_________-
آره هااااااااع >___<
حالت خیلی بده!!!

نه بیماری جدیدش ^___^
(14-03-2014، 13:50)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
چیه فرین ! ؟ Big Grin
بگو مهشید ! Big Grin

بذار ببینم-_________-
آره هااااااااع >___<
حالت خیلی بده!!!

پس تو عآشق یه شیرین عقل بودی ! Big Grin
پیآمآتو دارمآ ! Big Grin
جرات داری بآزم حرف بزن ! Big Grin
کوفتت شه مشید:|
بیشور بگو بیشتر بیاد اینجا:|
(14-03-2014، 13:50)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهی داره بهم ثابت میشه که خل شدی رفت!!!!!!!!!!!!

ای بدک نیستمگــفـتگـوے آزاد 【88】 269

این ترم میفتمگــفـتگـوے آزاد 【88】 269

رهــ ا یادت نی؟؟؟
من خُل بودماااااع^__^
خوبخداروشُکرSmile
نه نه خدانکنه!!!
حـافـظـه ی دسـتـگـام خـالـی شـده فـک کـنـم حـافـظه ی خودمم بـاهاش خـالـی شـده!|:

احـمـت-_-لـا الـلـه الـا الـلـه-_-سـربـه سـر مـن نـزار-_- اونـروز خـیـلـی بـت فـوش دادم عـذاب وجدان گرفتم|:نمیخوام دوباره اونجوری بشه-_-