انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【88】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-03-2014، 16:46)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همینو بگو خواهر-_-
من 7تا8 میام..!به بچه ها اگه بودن بگو!
الان برم!عاشقتم بای:-*

باوشـه...^__^

بای بای.../|:
(14-03-2014، 16:46)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه هآ امروز بهم گفتن به مشآوره احتیآج داری ولی من خیلی تکم ! Big Grin

راس گفتن دیگه (:

این امضاهایی که میزاری دلیلشه به شخصیتت نمیادBig Grin
بگو بشناسیمت....!!

مونآ اخطار نمیدادی...!
(14-03-2014، 16:48)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 16:46)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 16:42)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 16:41)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 16:40)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: "K!nd~G!Яl"، .رها.، Directioner girl، DJ✘ Mona، F A R ! N، sharpel، ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ، 7 کاربر پنهان، 1 مهمان
(((=
اوف

این مونآ چه خوش اخلآق شدع ! Big Grin

ميرم مشاوره ادرس سايت مشاورم دارم ميخواي؟((=
ببخشن
نفهميدم ((=
نه كه به زبون حيون حرف ميزني

پدرتم زبون حیونی بلدِ نع ! ؟ Big Grin
(14-03-2014، 16:48)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عرفانـ تو مدیری..؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

من اشکالی نمی بینمSmile

من اصلا نمیگم زن بشینه تو خونه ظرف بشوره ! خب پاشه تو خونه ظرف بشوره !!!
) عرفان مهـــربان (
مونا اخطارم تا کی هستش سوادم نمیکشه شما مدیری ماشالله مدیر شرکت فلشخور.
(14-03-2014، 16:52)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 16:48)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(14-03-2014، 16:42)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 16:41)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این مونآ چه خوش اخلآق شدع ! Big Grin

ببخشن
نفهميدم ((=

((=
ما مس شما نيسم

(14-03-2014، 16:51)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بگو بشناسیمت....!!

مونآ اخطار نمیدادی...!

چرا ؟
ﺁﻳﺎ ﺩﻭﺳﺖ پسرتان ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﭼﻨﺪﻳﻦ ﺳﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﺭﻫﺎ
ﮐﺮﺩﻩ؟
ﺁﻳﺎ ﺍﺯ ﺍﻭ ﺧﺒﺮﻱ ﻧﺪﺍﺭﻳﺪ ﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻳﺪ ﺑﺮﮔﺮﺩﺩ؟
ﺁﻳﺎ ﻫﻴﭻ ﺍﻣﻴﺪﻱ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﺍﻭ ﻧﻴﺴﺖ؟
ﺑﻴﺎﻳﺪ ﺑﺎ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺑﺸﻴﺪ, ﮐﺎﻓﻴﻪ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺷﻢ
ﺑﻴﺎﺩ, ﮐﻤﺘﺮ ﺍﺯ ۴۸ ﺳﺎﻋﺖ ﻋﺸﻖ ﺳﺎﺑﻘﺘﻮﻥ ﺑﺮ ﻣﻴﮕﺮﺩﻩ |:
ﻭﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﻻﺍﺍﺍﺷﺎﻧﺲ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﮐﻪ :|
(14-03-2014، 16:52)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 16:48)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عرفانـ تو مدیری..؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

من اشکالی نمی بینمSmile

من اصلا نمیگم زن بشینه تو خونه ظرف بشوره ! خب پاشه تو خونه ظرف بشوره !!!
) عرفان مهـــربان (

هوووووووووووفـ...توکـه اینطوری نبودی...|

اشکال نداره....مونا اخطارشو لغو کن. حوصلــه ندارمـ...

بـآی|:
(14-03-2014، 16:53)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 16:52)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ببخشن
نفهميدم ((=

((=
ما مس شما نيسم

(14-03-2014، 16:51)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بگو بشناسیمت....!!

مونآ اخطار نمیدادی...!

چرا ؟
نشناسید بهتره چون وقتی  فلشخور درست شده بود من به صورت مهمان میومدم.

ولی ثبت نام کردم مدیر ویژه شدم رمزم یادم رفت سابر حرفمو باور نکردو مجبور شدم تا امسال ثبت نام کنم.