انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【88】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-03-2014، 19:07)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگر اين طور پيش بره بهتر براي چند ماه گفتگو ازاد نداشته باشيم به نف انجمنه ((=

حـتما ایـن بچـه ها رو هم میفرستین چت روم من ؟!! Big Grin
چراااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من میگم بهتره هیچشکیو محروم نکنید تا اینجوری نشه .. وخ .. نابود شد همه چی >__< !!
(12-03-2014، 19:08)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2014، 19:05)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا كدوم خريه ا=

با کمبـود مدیـر فعـال مواجه شدیـم ...

بیـاین دعا کنیم از این 100 تا مدیر یکیشون به داادمون برسه ووو

.. اَمن یـُجـیبو و ...
حد اخطار دادنم تموم شد ا=
(12-03-2014، 19:07)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ری** تو سایت >__< !! وخ ی مشت آدم گ* ریخته اینجاع >__< !!

یه استثنـآیی قآئل میشدی قربونت بشم |:
(12-03-2014، 19:09)sex_sex نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مونا اومد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ حنما اومده بگه بیشعور کثافت خخخخخخخخخخخخخخخ
خخ Dodgy

حالا جاش من میگم

عن !
(12-03-2014، 19:05)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا كدوم خريه ا=

درس صحبت کن ..
منم مشکل داری؟!
(12-03-2014، 19:09)sex_sex نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مونا اومد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ حنما اومده بگه بیشعور کثافت خخخخخخخخخخخخخخخ

نه اومده بگه ننت حال داد
(12-03-2014، 19:09)باید بعضیارو آدم کرد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2014، 19:06)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا چرا اینقدر حرف های کثیف مطرح شده چه خبره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مدیرا کوجان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟   \( •_•)_†
اول اون بیشـتعوره شروع کرد من فقط دستیار ایمانم

تو رئیس منی ...
سلآم ب همگی^_^

سلام کنید دیه>_<