انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【88】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام -__-
(14-03-2014، 17:26)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:22)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:13)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:07)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 16:58)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عـرفـان فـرزنـدم پـاشـو بـرو سـر درس و مشـقـات!

پـاشـو پـسـرم ایـنـا واست نـون و آب نـمـیـشـه!|:

اینا حقایق تلخ زندگیه:ngh:
پـاشـو بـاهـم بـریـم واست زن بـگـیـرم!

کـیـو مـیـخـوای بـریـم خـواسـتـگـاریش؟:>

andrea

هــع|:

بـه سلـآمتـ..ایشالا بلرو بگیری...|:

تبـآه شو...تبـآه شو..با ترامادول...|:

بای

قدر منو ندونستی‎Angel
(14-03-2014، 17:26)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:23)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:20)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تــــــآرا...؟!

جــون؟!

استغفرالله. این سحنه ها قابل پخش نیست

خــوبه نــگفتیم *ــون!! 14k
پام خواب رفت وااااااااای
(14-03-2014، 17:28)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:26)✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبین بچه ها 
من حوصلم سررفته / :

والا منم همینطور.
me too!
سلـآم
تاتار ا=
تالا
تيلا
تالا
تارا ((=
(14-03-2014، 17:28)viva music نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:23)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:21)viva music نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:20)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها سلام.چه خبر؟دعوا که نشده؟
چیه دنبال دعوایی؟Big Grin

نه بابا گفتم اگه دعوا شده خداحافظی کنم.
آورین!Smile

آخه میدونی چیه؟من تا حالا هر وقت اومدم یه شرکتی توی گفتگو داشته باشم یه عده دعواشون میشه بعدش همه خداحافظی میکنن.
(14-03-2014، 17:27)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:21)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:12)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گــفـتگـوے آزاد 【88】 311

(( :

زندگیم خـوبـ بود فقط تــو روووو کمــ داشت حتی اگه هر روز منو برنجـونه با همه ی حرفـآش ..

گــفـتگـوے آزاد 【88】 311

نـمـونـه ای از اخـتـلـالـات عـاطـفـی را بـه طـور واضـح مـشـاهـده میکنید!

ازتــون خواهش میـکنم خفـه .. تآ مثـل اون پسره سیـنا ایـن جا رو به گنـد نکشیدم ..

بزآریـن تو حـآل خودم باشم لطفـآ ....

شـیـکـر خـوردم|:اصـن من دیه حرف نمیزنم|:

(14-03-2014، 17:28)Andrea نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:26)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:25)Andrea نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:23)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
andrea خـوبـی ؟؟(:
مرسی بد نیستم
اسـمـت آنـدریـایه؟
نه فامیلم آندریاس خوب آره دیگه اسممه

بـریـم سـر اصـل مـطـلـب . . . ! ! !

شــوهـر نـمـیـخـوای؟:4chs:
(14-03-2014، 17:28)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2014، 17:26)✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبین بچه ها 
من حوصلم سررفته / :

والا منم همینطور.
دقیقا
تـــآرا حواست باشـه هـآ...|:

صبــآ....}

عمیقا و حقیقتـاً خدافس):