بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین تسخیر زمین - تیراندازی فلش  

بازی آنلاین تسخیر زمین - تیراندازی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.96  (تعداد 76)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین تسخیر زمین - تیراندازی فلش size: 8.5 MB
بیگانگان اینجا و تقریبا همه انسان کشته! در حال حاضر چه باید بکنید بعد؟ در زمین گرفته شده شما باید برای زنده ماندن به آنها حمله کرد. اما پس شما نیاز به پیدا کردن یک safehouse. بنابراین شروع به کاوش در کل منطقه، جستجو برای مواد غذایی و پیدا کردن بازماندگان دیگر که می تواند شما را در این جنگ عمل بسته بندی شده در برابر مهاجمان شر حمایت می کنند. بسیار سرگرم کننده!
اقدام تیرانداز آخرالزمانی را در میان یک تهاجم بیگانه. اکثر انسان و حیوانات در حال حاضر پاک شده است این سیاره، سیستم سازگار با محیط زیست تغییر داده شده است را با توجه به نیازهای بیگانگان، و هوا است unbreathable برای بیشتر موجودات زمین، از جمله انسان ساخته شده است. چند انسان هنوز زنده هستند. آنها پراکنده هستند، پنهان در پناهگاه زیرزمینی و مبارزه خود را برای زنده ماندن یک نا امید کننده است. نیازهای از جان گذشته برای اقدامات ناامید، که می تواند تخریب و حتی بیشتر را تماس بگیرید.
زمین چیزی است که مورد استفاده قرار پس از بیگانگان حمله کرد که نمی شود. بیگانگان از زمان ورود خود اکو سیستم را تغییر داده اند و کل زمین را مسموم!
بسیاری از انسان ها و حیوانات شده اند پاک شده است ... به جز چند. در این بازی شما یکی از معدود بازماندگان هستند و شما نیاز به پیدا کردن پناهگاه در یکی از دولت های امن خانه های. جمع آوری منابع در طول راه و ببینید اگر شما می توانید هر بیشتر از بازماندگان مخفی را پیدا کنید.
سیاره زمین شده است توسط بیگانگان از خارج از فضا گرفته شده است.
اکثر انسان و حیوانات است محو این سیاره و سیستم اکو تغییر می را با توجه به نیازهای بیگانگان.
هیچ هوایی است که می تواند نفس توسط بسیاری از موجودات زمین، از جمله انسان وجود دارد.
چند انسان هنوز زنده پخش شده اند، پنهان در پناهگاه زیرزمینی.
مبارزه با بیگانگان و پیدا کردن راهی برای نجات سیاره شما.
زمین است آنچه در آن استفاده نمی شود. بازی به عنوان یک بازمانده در جستجو برای سرپناه در این platformer آخرالزمانی / تیرانداز. (13+)
ماموریت شما این است برای زنده ماندن، آخرالزمانی تهاجم بیگانه است به زمین آمده است. اکثر انسان از این سیاره ناپدید شد، هوا زمین تبدیل شده است به انسان تنفس نیست. چند انسان هنوز زنده هستند.
مردم اغلب فیلم را، قرعه کشی کمیک و ارسال کتاب در مورد این حادثه همان. آیا ما در رد اتصالات را اگر سیاره ما توسط بیگانگان حمله شده است یک روز؟ و در واقع بیگانگان واقعا وجود داشته است در جایی تمام این مدت طولانی است. و آنها را بدون اجازه و بدون هشدار آمد.
انبوهی از سربازان بیگانه با پوست سبز باعث ضربه تمام عیار در تمام نقاط جهان است. صفحات خود را به عنوان اگر از هیچ جا به نظر می رسد، بدون دادن فرصت و زمان را برای مردم به بسیج نیروهای. دولت برای سرنگونی به مقصد بود و کنترل بر روی این سیاره از نژاد ما را به مهاجمان بیگانه نقل مکان کرد. هنگامی که شما زمین گرفته شده بازی آنلاین شما باید برای نجات سیاره ما.
این غیر قابل تحمل در چنین شرایطی زندگی می کنند. و این است که لعنت خطرناک به خارج بدون ماسک. جو در حال حاضر سمی به ما است. جستجوی غذا و یا دوباره پر کردن مهمات نیاز به تلاش بسیار بیشتر است. کارخانه به حالت تعلیق در تولید مهمات، پس از آن غیر ممکن است آنها را خرید. اگر شما را ملاقات بیگانه، به او شلیک بدون تمایز.
اکشن بازی زمین گرفته شده. کشتن بیگانگان که در سراسر جهان صورت گرفته است. یافتن محصولات غذایی و داد و ستد کالا با آن را برای ارتقاء.

کنترل:
کلیدهای - حرکت / هدف
فاصله - تعامل / پرتاب دشمنان
- شوت
S - پرش
S + S - دو انتخاب سریع
R - بازنگری
س سلاح سوئیچ
E - خوردن جیره بندی مواد غذایی
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
earth taken بازی آنلاین تسخیر زمین - تیراندازی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk