بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین فوتبال دستی جدید - ورزشی فلش  

بازی آنلاین فوتبال دستی جدید - ورزشی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.16  (تعداد 189)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین فوتبال دستی جدید - ورزشی فلش size: 0.5 MB
یکی دیگر از بازی فوتبال جدول. برای برنده شدن در بازی، نمره 5 به اهداف قبل از حریف خود را. پخش 1 با استفاده از کلید های arrow و فضای کلید. پخش 2 با استفاده از A و Z کلیدی است.
نسخه میز فوتبال که در آن بازیکن به نوبه خود میله در بالای یک جعبه بازی ثابت و متصل به چهره مینیاتوری از بازیکنان، به منظور تلنگر توپ و اعتصاب را به سمت هدف.
فوتبال جدول روی میز یک بازی از بازیکن فوتبال در یک جدول با یک تیم از بازیکنان فوتبال پلاستیکی کوچک متصل به میله قابل گردش است. چرخش میله سخت را به بازیکنان لگد زدن به توپ در سراسر این زمینه، آنها را به سمت جلو و به سمت برای جلوگیری از عکس های حریف خود را. بازی فوتبال با دوستان جدول اغلب تار و مار با صدای بلند و دیوانه می شود، با تماشاچیان فریاد تشویق و بازیکنان حرکات تند و سریع میله و به وپیش با شور و نشاط به اندازه کافی به لرزش کل جدول. نمی گرفتار از دست دادن بازی! تمرین و با سنگ تیز کردن مهارت های خود را در یکی از این سرگرم کننده بازی جدول فوتبال!
نگاهی کنترل از تیم های لیگ برتر مورد علاقه خود را در اولین لیگ تنیس روی میز، آسان به بازی عین حال اعتیاد آور بازی تنیس روی میز. باشید که بهترین تیم در زمین و سعی کنید برای برنده شدن در مسابقات قهرمانی. هر تیم دارای یک طرح های مختلف در دفاع و حمله را به بازی جذاب تر در حالی که بازیکنان خود را از این توانایی به عکس به قدرت و سرعت توربو. یک مقدار زیادی از سرگرم کننده بازی لیگ برتر تنیس روی میز.
دستورالعمل
انتخاب طرح خود را، هر ویژگی برای حمله و دفاع است. استفاده از کلید های چپ و راست فلش به حرکت بازیکنان خود را به چپ و راست. که در آن توپ بازدید این بازیکن تعیین زاویه توپ رو به سر خواهد شد. ضربه زدن در لبه اجازه می دهد تا عکس های زاویه دار تر است.
لذت بردن از یک دور از تنیس روی میز در هر زمان شما با این نسخه آنلاین هیجان انگیز از اصلی کالج می خواهید! بازی تنیس روی میز روز بزرگ بازی 'یک راه عالی برای بدون پله به دور از میز خود بازی کنید. با استفاده از ماوس برای کنترل تیم خود و از حریف خود را دفاع از هدف خود. مشکل مسدود شده است، استفاده از "A" کلید را به همه بازیکنان حرکت به یک موقعیت مسدود کردن. دوبار کلیک کنید ماوس خود را به بازیکنان فرمان را به تلاش برای لگد زدن به توپ به سمت هدف با انجام یک چرخش کامل است. می توانید با مهارت های تنیس روی میز رهبران خود را به شما بالا؟
حتی بهتر، بازی رایگان تنیس روی میز آنلاین بدون نیاز به دانلود، و شما می توانید شروع به بازی در یک ماده از ثانیه صورت گرفت. بنابراین، بازی تنیس روی میز آنلاین، به صورت رایگان، و نمره بزرگ است. آن را هدف خود را به بازی تنیس روی میز در بزرگ بازی امروز روز.
این یکی از فوتبال تبلتب 3D بزرگ (فوتبال) بازی است.
کنترل: استفاده از فلش به مجموعه ای از جهت و زوم، K به پا زدن به توپ.
لذت بردن از بازی بازی های کلاسیک جدول فوتبال. امتیاز پنج بار به ضرب و شتم حریف خود را. بازی با دوستان خود و یا اثبات مهارت های خود را در برابر کامپیوتر است.
دستورالعمل: 1 پخش: استفاده از، پایین کلید های arrow به حرکت، پخش 2: استفاده از W، S به حرکت می کند. هنگامی که از دسترس توپ در نزدیکی بازیکنان، آنها به طور خودکار ضربه زدن به توپ،
بازی آنلاین فوتبال فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
table football بازی آنلاین فوتبال دستی جدید - ورزشی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk