بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی پرتاب نارنجک دستی برای اندروید نارنجکی کامپیوتر  

بازی پرتاب نارنجک دستی برای اندروید نارنجکی کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.11  (تعداد 17)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پرتاب نارنجک دستی برای اندروید نارنجکی کامپیوتر افراد بیمار در اواسط بازی انلاین پرتاب نارنجک دستی نارنجکی آیفون مبارزات انتخاباتی به راه افتادند. در اوایل سطح دوم استالینگراد، تک تیرانداز زن از باند قهرمانان توجه نازی آنتاگونیست سوم را به خود جلب می کند. در یک درگیری متعاقب آن، برادر روسی The Sniper در حین اجرای می میرد. پس از یک تقابل اوج. چیزی با جاذبه‌های احساسی را تجربه می‌کنید.
تک تیرانداز نازی آنتاگونیست سوم

بازی پرتاب نارنجک دستی

برای اندروید را به طور مرگبار زخمی می کند و او را به پشت بام تعقیب می کند که در آنجا او را می کشد و جسد او را به خیابان پایین می اندازد. به جز در کتاب من، او این کار را نکرد. در آخرین لحظه جسد شرور ناپدید شد. سکانسی که قرار بود دنبال شود هرگز پخش نشد. هیچ مقدار بارگیری مجدد ایست بازرسی این مشکل را برطرف نکرد. من باید سطح را شروع کنم.
فقط ایده پخش مجدد آن ابزار انرژی من را تخلیه کرد. مشکل بازی پرتاب نارنجک دستی نارنجکی کامپیوتر این است - چگونه می توان این را با ظرافت بیان کرد - چیزی برای دوست داشتن یا جشن گرفتن در مورد کمپین وجود ندارد، حتی و به خصوص زمانی که هنر مطابق طراحی کار می کند. تمام قدرت محاسبات معاصر را به کار گرفته است تا داستانی بصری خیره کننده از نحوه گردهم آمدن برخی از دوستان نامحتمل برای کشتن ماموریت اصلی را به تصویر بکشد.
مردی که به ما می گویند حتی بدتر از هیتلر است زیرا در بازی پرتاب نارنجک دستی برای اندروید کارمندانش به برخی از نازی ها خیانت می کند. این یک خواندن بد نیت از بازی نیست. در وهله اول چیزی برای خواندن وجود ندارد. این بازی بارها و بارها به شما خواهد گفت که داستان آن در مورد اعتماد است. اما گفتن تنها چیزی است که در آن خوب است. خواهید دید که شک‌کنندگان مؤمن می‌شوند و کسانی که شک دارند ثابت می‌شود که اشتباه می‌کنند. این غده نازک است. مقداری توازی وجود دارد که در آن دو نفر که وظیفه شلیک یک شراره در دو ماموریت جداگانه را دارند می میرند.
یک ترفند ادبی که ممکن است یک کودک یا یک بزرگسال بازی پرتاب نارنجک دستی برای اندروید را تحت تاثیر قرار دهد. در همین حال، ویژگی‌های سنتی داستان‌گویی، مانند داشتن شخصیت‌هایی که چیزها را احساس می‌کنند، به طور اتفاقی به لحظاتی تبدیل می‌شوند که برای مدت کوتاهی HUD خود را از دست می‌دهید و دید شما کمی تار می‌شود. می‌دانید که وقتی مرحله عملکرد سرعت را غیرفعال می‌کند.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk