بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی حفاری زمین اندروید آنلاین کامپیوتر  

بازی حفاری زمین اندروید آنلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.83  (تعداد 18)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی حفاری زمین اندروید آنلاین کامپیوتر من تمایل دارم بازی آنلاین حفاری زمین که هیجان انگیز جنایات تند و زننده ، ضرب و شتم و گفتگو درباره سنگین وزن را دوست داشته باشم ، بنابراین هیگینز سمت راست کوچه من است ، اما او هیچ هک ژانر غافلگیر نیست. این کتاب به عنوان یک سری گفتگوها بین دو یا سه مرد ساخته شده است ، با حداقل نمایش و حداکثر توجه به جزئیات به آنچه که الگوهای گفتاری شخصیت ها آنها را به عنوان مردم نشان می دهد ، ساخته شده است.
هیچ شخصیتی دلسوز

بازی حفاری زمین

اندروید نیست ، به استثنای جزئی کشیشی که برادر بزرگتر شخصیت اصلی است ، اما هر شخصیت خنده دار و واقعی است. شما به عنوان یک خواننده که سعی در شناسایی هر کسی دارد ، وقت خود را تلف نمی کنید. شما فقط خود را جدا کرده و آن زندگی خنده دارد.
لئونارد گرایش دارد وقتی مردم با نویسندگان بازی حفاری زمین اندروید جرم صحبت می کنند که راهی با ابزار دارند ، اما سهم ، جورج ، سهم شیر از اعتبار را بدست آورد. V. هیگینز پادشاه است. اشتباه نکن نوشته های لئونارد دارای چندین جلوه جالب است ، اما او گفتگوی کاملاً جدیدی را در پیش می گیرد و گفتگو را به عنوان موتور روایتگر آثار خود تبدیل می کند.
با کمال تعجب ابزاری بود که سایر داوران آنقدر از بازی حفاری زمین اندروید لذت بردند که مرا خاموش کردند. احساس کردم خانه به نظر می رسد که خانه فقط آنچه را که شخصیت ها گفته اند را ضبط کرده است بدون استفاده از مجوز ادبی برای جدا کردن قسمت های جالب از کسل کننده و دنیوی. من تقریباً از علامت 15٪ چشم پوشی کردم و در آن زمان هیچ اتفاقی نیفتاده است.
حالا می دانم که چرا آنها را "خردمند" می نامند ، زیرا بازی حفاری زمین آنلاین فکر می کنند آنها باهوش تر از هرکسی هستند که با آنها کار می کنند ، وقتی در واقعیت باهوش هستند ، فکر می کنند اوضاع را پیدا کرده است ، و چنین نکرده اند ، زیرا برخی بخشی از اوضاع تحت کنترل آنها نیست ، از جمله آنچه افراد خردمند فکر می کنند.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk