بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین ماشین سواری کم حجم راننده قرمز 4 فلش  

بازی آنلاین ماشین سواری کم حجم راننده قرمز 4 فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.43  (تعداد 132)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین ماشین سواری کم حجم راننده قرمز 4 فلش size: 4.5 MB
درایور قرمز 4، مسابقات قهرمانی مسابقه ای است که تست مهارت رانندگی خود را تغار بازی های مختلف، جلوگیری از ضربه اتومبیل های دیگر در حالی که شما انجام stunts مختلف و حرکت خطرناک در سرعت بالا است. رانندگی در مکان های معروف مانند میامی یا پل گلدن گیت در سان فرانسیسکو.
نشان دادن مهارت های رانندگی خود را در مجموعه ای از چالش ها در خیابان های سان فرانسیسکو و میامی! آیا سایر وسایل نقلیه برخورد کند و جلوگیری از رانندگی به ترافیک ورودی - آن را بسیار خطرناک است. موفق باشید و گام در گاز!
درایور قرمز است! آیا شما مرغ یا شما آماده را به آزمون مسابقه آدرنالین رانده؟ هدف خود را در درایور قرمز 4 است که برای زنده ماندن تا زمانی که ماموریت خود را نیاز دارد. رانندگی ماشین قرمز فوق العاده در سراسر خیابان در سرعت بالا به عنوان شما را گول زدن همه موانع و وسایل نقلیه در حال حرکت. موفق باشید با درایور قرمز 4!
درایور قرمز 4 یک بازی مسابقه ای سرد که در آن ما باید برای اجتناب از برخورد ترافیک است. کنترل وسیله نقلیه خود را با "کلید های arrow" و اجتناب از اتومبیل های دیگر. سعی کنید به علت بسیاری از تصادفات و خسارات غیر این صورت ماشین خود را شکست خواهد شد نیست. هدف ما در این بازی است برای حل وظایف و اجتناب از بالغ بر.
او بنزین در گردش در رگ خود را، شما را از مرگ پشت فرمان نمی ترسم، شما مهارت رانندگی خود را اعتماد. تو را دوست دارم با سرعت، ترافیک و خطر، شما فکر می کنم که خودرو در جاده ها بهترین مانع. لذت بردن از بازی درایور قرمز. خوش بگذره.
شما یک راننده یک ماشین قرمز. تست مهارت رانندگی خود را با تکمیل بسیاری از هدف دستیابی متفاوت است. باز کردن قفل دستاورد برای باز کردن نقشه های جدید.
راننده سرخ ادامه مسابقه در ماشین قرمز خود را در خیابان های شهرستان در بخش چهارم از بازی درایور قرمز 4. گرافیک واقعی و دانلود 3D را جالبترین بازی است. مسابقه با سرعت بالا و به انجام کلاهبرداری های مختلف.
این است برای رفتن به یک مسابقه دیوانه! گام بر گاز از تراکتور خود را و از بین بردن موانع در راه خود را! جمع آوری تمام نعل اسب و کدو تنبل شما می توانید، و اولین در سراسر خط پایان!

Controls: Arrows = Drive / Nitro
بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
red driver 4 بازی آنلاین ماشین سواری کم حجم راننده قرمز 4 فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk