بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی پلتفرمر بلاک های قرمز فیزیکی  

بازی پلتفرمر بلاک های قرمز فیزیکی شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.38  (تعداد 13)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی پلتفرمر بلاک های قرمز فیزیکی اگر هر کاری بازی فیزیکی پلتفرمر بلاک های قرمز به شما خطا کند ، می توانید از هر سطحی برای پیشرفت استفاده کنید (به غیر از مراحل رئیس ، که برای باز کردن دنیاهای جدید لازم است). اما این نکته را شکست می دهد. که با عشق طرفداران سیستم عامل های سخت 2D ساخته شده است. این کار محاکمه و خطای شدید را لازم دارد ، و ضربه زدن به الاغ شما چند (صد) بار اجتناب ناپذیر است - این همان چیزی است که باعث می شود هنگام موفقیت ، آن را پاداش دهید.
قدردانی کامل از همه جذابیت های آن نیازمند

بازی پلتفرمر بلاک های قرمز فیزیکی

است که شما از پس زمینه برای انتخاب منابع استفاده کنید ، اما حتی افراد ناخوانده نیز می توانند جورابهای خود را با گرافیک های یکپارچهسازی با سیستمعامل ، انیمیشن های ساده و موسیقی درخشان جذاب کنند. چند اشکال جزئی ، در عین حال قابل استفاده که خزنده ابزار هستند ، نمی توانند طعم آن را خراب کنند. لذت بردن از آن لذت بردن از ظرافت است - وقتی قسم نمی خورید.
تنظیم مجدد سطح بلافاصله پس از هر بارپاشی بازی پلتفرمر بلاک های قرمز فیزیکی - غالباً قبل از اینکه شکاف مرگ بدن شما به زمین برخورد کند - و این تکرار سریع آتش سوزی سخت ترین چالش ها را عملی می کند. با هر تلاش شکست خورده ، کمی بیشتر یاد خواهید گرفت و با رسیدن ، بخش عمده آن حافظه عضلات خواهد بود.
به عنوان مثال پخش مجدد بازی پلتفرمر بلاک های قرمز فیزیکی من از کتاب 5-20 با حدود 100 بار (هر بار یکی از تلاش های من برای تکمیل سطح) دوباره شروع به خط می کند. از این تعداد ، 10 بلافاصله درون گودال نمکی کشنده فرو می روند و در گوشت قارچ منفجر می شوند.
در بالای آنها ، یک ارتش کوچک با ناپدید شدن سکوها خیانت بازی پلتفرمر بلاک های قرمز فیزیکی می شود - آنها درون گودالی از نمک خون آلوده فرو می روند. تیپ باقیمانده از شکاف عبور می کند و به یک اتاق کوچک می رسد اما بلافاصله پراکنده می شود زیرا راکت ها کف بتونی را بمباران می کنند. از میان سوراخ های ساخت موشک ، یک اسلایک می کند.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk