بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی مدیریت فروشگاه مرکز خرید تایکون اندروید کامپیوتر  

بازی مدیریت فروشگاه مرکز خرید تایکون اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.33  (تعداد 27)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی مدیریت فروشگاه مرکز خرید تایکون اندروید کامپیوتر حتی وقتی خود را در بازی آنلاین مدیریت فروشگاه مرکز خرید آیفون ساختید ، متوجه خواهید شد که مدیریت آن می تواند بسیار ناامید کننده باشد. به عنوان مثال ، شما می خواهید برگه های هر یک از فروشگاه های مرکز خرید خود را نگه دارید ، اما راهی ساده برای پرش مستقیم به موضوع خاص وجود ندارد - شما باید بزرگنمایی کنید و به اطراف پیمایش کنید تا موضوع مناسب را پیدا کنید ، سپس بر روی آن کلیک کنید .
هر ماه ، گزارش هایی از تیکر رویداد سبک

بازی مدیریت فروشگاه مرکز خرید

اندروید دریافت خواهید کرد (یک پیام متنی در پایین صفحه) که در کدام یک از فروشگاه های شما سودآور است ، اما راهی برای پرش سریع به آن ندارید و بررسی هزینه ها ، کالاها و مکان آن - سه موردی که یک جعبه خوب را سودآور می کند - تا بتوانید از آن استفاده کنید.
گذشته از سودآور نگه داشتن غذا ، تنها جنبه دیگر بازی مدیریت فروشگاه مرکز خرید اندروید که نگران آن خواهید شد ، مراقبت از بازیکن با استخدام نگهبانان نگهبانی یا نگهبانی برای پاکسازی زباله ها یا بدرقه حریفان است. شما می توانید یک دسته از اینها را استخدام کنید ، اگرچه می توانید نسخه های موثرتری از این دو مورد را "تحقیق" کنید ، اما نگهبانان سطح پایین و پلیس های اجاره ای بسیار ارزان هستند و معمولاً برای انجام کار بیش از حد کافی هستند.
به طوری که تمام جنبه های کار خلاصه می شود تا دسته ای از بازی مدیریت فروشگاه مرکز خرید کامپیوتر را استخدام کنید و آن را فراموش کنید. شما همچنین می توانید در مورد تبلیغات بازار تحقیق کنید که دهلیز شما را به یک مرکز مضمون تبدیل می کند ، مانند نمایشگر کریسمس یا هالووین ، اما اینها واقعاً لازم نیستند و احتمالاً موردی برای بازیکنانی است که با نمایشگرهای زیبا مراکز خرید خود را صنوبر می کنند . متاسفانه
وقتی در حال ساخت مراکز خرید بازی مدیریت فروشگاه مرکز خرید اندروید هستید که بسیاری از سناریوهای داخلی شما را می خواهند انجام دهند ، راهی آسان برای جابجایی وجود ندارد. این ویژگی دارای یک "نشانک دوربین" داخلی است که به شما اجازه می دهد دوربین خود را تنظیم کنید تا از هر بخش از خانه شما تا هشت نمایش متفاوت بازگردد. متأسفانه ، در هر دو سیستم آزمایشی که قبلاً بازی می کردیم ، این ویژگی در واقع کارایی نداشت.
بازی آنلاین مدیریتی فلش, بازی آنلاین رستوران داری فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk