بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی مدیریت فروشگاه اندروید بازی مغازه داری امپراطور فروشگاه داری  

بازی مدیریت فروشگاه اندروید بازی مغازه داری امپراطور فروشگاه داری شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.12  (تعداد 25)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی مدیریت فروشگاه اندروید بازی مغازه داری امپراطور فروشگاه داری دستیار آموزش به شما را بازی مدیریت فروشگاه اندروید بازی آنلاین مغازه داری بازی فروشگاه داری اندروید از طریق اصول راه رفتن، اما هنگامی که شما خود را آشنا با منوها، همه چیز خیلی ساده است. ساخت چیز با پول شما، و نگه داشتن مشتریان خود را راضی به کسب درآمد بیشتر.
 فروشگاه خود را اجرا بر روی یک برنامه استاندارد 24 ساعته، با مشتریان و کارکنان ترین ظاهر می شود در طول روز مگر اینکه آنها در غیر این صورت به با تغییر ساعت خود را، و مغازه ها در شب بسته ...
که در طی آن شما می خواهید به

بازی مدیریت فروشگاه اندروید

مطمئن شوید که شما امنیت به کار نگه داشتن چشم را برای سارق سایه! اگر زمان در گذر است بیش از حد به آرامی برای شما، شما می توانید از دکمه در پایین صفحه نمایش به آن سرعت چند بار استفاده کنید.
هر دو کارکنان خود و مغازه های خود را می توانید به روز رسانی برای افزایش آمار و اثربخشی مختلف، هر چند در حالی که فروشگاه های خود را می تواند بازی مدیریت فروشگاه اندروید بازی مغازه داری امپراطور فروشگاه داری ارتقاء در هر زمان با پول نقد به اندازه کافی، نیازهای خود را به تجربه متر خود را کامل قبل از شما می توانید آنها حمایت می کنند.
این یک کمی زرق و برق دار با محیط های دقیق آن، و چیزی غیر قابل انکار در مورد رویکرد در عین حال جذاب ساده خود را به شبیه سازی های گاه به گاه اعتیاد آور وجود دارد.
(خوشبختانه، او نمی کند مکث خودکار، بنابراین اگر شما تنبل هستید یا می گویند، نیاز به نوشتن یک بررسی حالی که شما بازی، شما می توانید اجازه دهید آن را در برگه یا پنجره دیگر اجرا در حالی که شما انجام کاری دیگر.) در نتیجه، بازی مدیریت فروشگاه اندروید بازی مغازه داری اندروید امپراطور بازی فروشگاه داری اندروید آن را زیبا، اما به طور بالقوه کمی بیش از حد برای برخی از بازیکنان، و یا حتی کمی بیش از حد سنگین با بسیاری از آن منوها و راه آموزش براق بیش از برخی از نکات ظریف شما نیاز به کشف کردن را برای خودتان.
اما با ارتقاء، ماشین جدید و مکان های جدید، بازی فروشگاه اندروید و دستاورد های بسیار، اگر فروشگاه امپراتوری 2 می شود قلاب خود را به شما، شما با بیقراری شود عرق کردن بیش از سود خود را و توالت کثیف برای یک مدت طولانی و طولانی.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش, بازی آنلاین مدیریتی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

سورنا حمداللهی
13 Apr 2023, 04:59
این بازی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی عالی ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤ ️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤ ️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤ ️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤ ️❤️❤️❤️❤️❤️  
گزارش تخلف

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk