بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین ترن هوایی ترسناک ساخت ریل فیزیک فلش  

بازی آنلاین ترن هوایی ترسناک ساخت ریل فیزیک فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.58  (تعداد 55)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین ترن هوایی ترسناک ساخت ریل فیزیک فلش علاقه داشتن به یک حرفه ای به عنوان یک طراح یا معمار غلتکی؟ بازی ترن هوایی ترسناک ساخت ریل اگر چنین است، این بازی خواهد بود به سمت راست خیابان خود را. خالق غلتک سرگرم کننده و ساختمان سرگرم کننده بازی برای کودکان و نوجوانان که در آن شما را وادار به قرعه کشی و طراحی پیست سفارشی ساخته شده است بسیار خود را در پارک تفریحی آنلاین است. درست سوار شدن از زندگی خود را با قرار دادن شیب دار وحشتناک سوق، هیجان انگیز حلقه، حلقه ها و قطره مو بالا بردن. کسب سکه هیجان از مسافران خود را (سکه های مجازی با یک قلب قرمز) و مسیر خود را جسورانه تر.

بازی این بازی قانع کننده به آزمون دانش فیزیک خود را، ترن هوایی ترسناک از جمله قوانین جهانی گرانش، نیروی و حرکت است. اطمینان حاصل کنید که مسیر خود را طراحی شده است برای ساخت تا حرکت به اندازه کافی برای کسانی تاب متحجر و چرخش، یا قطار خود را ممکن است گیر کرده و یا حتی سقوط است. وقتی که شما مسیر خود را ساخته شده است، کلیک بر روی آیکون بازی، و ببینید که چقدر عشق عمومی هیجان به دنبال آن است.

چگونه به بازی: استفاده از موس کامپیوتر خود را به کلیک بر روی "شروع" آیکون، پس از کلیک بر روی "1" برای شروع در سطح اول. ویژوال نسخه ی نمایشی سریع است قبل از هر سطح به شما دستور چگونه به استفاده از ابزار موجود بازی (قرعه کشی آن را به خودتان مداد، تا مسیر، پایین مسیر، شیب تند، تند قطره و حلقه). در سطح اول، شما را وادار به قرعه کشی رایگان دست با استفاده از مداد استاندارد. بازی ترن هوایی ترسناک ساخت ریل رسم منحنی به سمت بالا و رو به پایین برای سوار پر از دست انداز بسیار جذاب است.

در سطح دو شما باید به استفاده از "تا مسیر" ابزار، این اجازه می دهد تا قطار خود را به صعود تا یک شیب بدون نورد عقب: برای قرار دادن - بر روی "تا مسیر" ابزار را کلیک کنید در کنار مداد بر روی پایین صفحه نمایش بازی خود را - با کلیک بر جایی که می خواهید بازی آنلاین ترن هوایی ترسناک به آن وارد - کشیدن ماوس خود را به آن را طولانی تر است. اگر شما سعی می کنید به منظور جلب مسیر با مداد خود را هنگامی که شما هیچ سرعت ساخته شده است تا، قطار به سادگی عقب رول و می آید به توقف شما باید برای شروع که دوباره سطح.

در سطح سه تا شش، شما باید برای قرار دادن "پایین مسیر"، "حلقه"، "شیب تند" و "افت شدید" در به همان شیوه. رسم مسیر خود را از گذشته تمام سکه زرد به طوری که قطار خود را می توانید بازی ترن هوایی ترسناک آنلاین آنها را جمع آوری به عنوان آن می گذرد. شما نیاز به جمع آوری تمام سکه زرد به تصویب سطح. اگر مسافر آدرنالین به دنبال خود را دوست دارم آهنگ سرد خود را، شما کسب سکه هیجان اضافی برای ستاره طلایی (سوار کامل).
بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Rollercoaster creator بازی آنلاین ترن هوایی ترسناک ساخت ریل فیزیک فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk