بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تعمیرگاه ماشین برای اندروید آنلاین  

بازی تعمیرگاه ماشین برای اندروید آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.30  (تعداد 56)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تعمیرگاه ماشین برای اندروید آنلاین همه چیز شما انجام شده است بازی تعمیر ماشین اندروید و بازی آنلاین تعمیرگاه ماشین برای کامپیوتر توسط یک شیر آب کنترل می شود، هم در بخشی که شما در حال چیدن و یا در منطقه شما می خواهید برای تعمیر. موجودی است در یک منوی جداگانه نگه داشته به طوری تعویض وضعیت چند شیپور خاموشی اضافی را می گیرد. هر دو این سیستم موجودی و ناوبری می تواند یک کمی بی دست و پا، فراهم می کند که موانع غیر ضروری را به یک تجربه در غیر این صورت گاه به گاه.
 بسیاری از چالش می آید از جنبه های پنهان شیء که در آن شما باید قطعات و آسیب بر روی ماشین بیابید.

بازی تعمیرگاه ماشین

این می تواند به تلاش برای ایجاد راه خود را در اطراف همه طرف از ماشین و فضای کار کنند و آن را آسان به دست مناطق کلیدی است. یک در برنامه خرید دسترسی به نکات و راه حل، که با یک اشاره کمی و شروع، در صورت درخواست، بازی تعمیرات ماشین کامپیوتر با راه حل آشکار می دهد.
این نیز مفید به جلو و چک لیست و پایین حرکت برای مقایسه کارهای انجام شده به کسانی که هنوز ناتمام است. بازی تعمیرگاه ماشین آنلاین چک لیست طولانی است، اما آن را باید بیش از یک ساعت را به کامل در مورد حق قبل از اخبار بیفتد نازک است.
روش های مورد استفاده برای هماهنگ کردن آن و این احتمالا نه قابل اجرا و نه توصیه در زندگی واقعی. بازی تعمیرگاه ماشین آنلاین با این حال رویکرد دستاورد گرا بسیار لذت بخش است و ترکیبی منحصر به فرد از ژانرهای قابل ملاحظه ای کار می کند و با ضربه زدن به انگیزه های خلاق و پیشرفت پاداش.
ثابت است که تعادل مناسب از چالش ها و دستاوردهای درخواست رسیدگی به هر گونه از بازیکن علاقه مندان، بازی تعمیرات ماشین اندروید اتاق طرفداران فرار و ماجراجویان های پنهان شیء باید تمام راحتی در صندلی راننده.
سپس دوباره، تابستان من به نظر می رسد آشکارا در یک روش کاملا متفاوت مسخره، بنابراین خواهیم دید. بازی تعمیرگاه ماشین اندروید این بازی را در نوعی از دسترسی اوایل به زودی.
این یک "مدل قیمت گذاری تصادفی،" که به معنی قیمت به طور تصادفی به یک عدد تغییر بین یک و بیست دلار هر روز رسانی در زمان استفاده کنید. من هیچ ایده چه چیزی را از که، یا.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk