بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی نگهداری از گربه خانگی مراقبت میو میو اندروید  

بازی نگهداری از گربه خانگی مراقبت میو میو اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.6  (تعداد 5)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی نگهداری از گربه خانگی مراقبت میو میو اندروید شاهزاده خانم ها باید بازی انلاین مراقبت از گربه خانگی اندروید کامپیوتر آیفون و مانند اقتباس برخی از کلاسیک های ادبی، موفقیت آشکاری را دیده بودند. فرمول دیگر جلسه فیلم جهانی «ماهی بیرون از آب» بود که معمولاً ثروتمندان و فقیرها را با هم مخلوط می‌کردند. برای لیدی و ولگرد خیلی خوب کار کرده بود، اما برای گربه ها کمتر کار می کرد. ادگار از این وضعیت خشمگین می شود و سعی می کند گربه سانان را از تصویر حذف کند، آنها را به سمت وسط حومه فرانسه می راند و سرگردان می کند.
باید کار کند زیرا فیلم ها

بازی نگهداری از گربه خانگی

مراقبت تقریباً یکسان هستند. مردان ثروتمند از خانه خود بیرون می شوند و در حومه شهر رها می شوند. آنها باید یک سفر خطرناک به عقب برگردند و این کار را با کمک یک گربه ولگرد به نام O'Malley انجام دهند. آنها زندگی ولگردها را یاد می گیرند و او یاد می گیرد که می تواند عضوی از یک خانواده باشد. شما در اصل سگ ها را با گربه ها عوض می کنید.
لطف نجات دهنده خود او-مالی است. او که توسط فیل هریس بالو بازی نگهداری از گربه خانگی اندروید زنده شده است، ورود بسیار خوبی به این حرکت پیدا می کند و داستان را جذاب نگه می دارد. او یک صداپیشه فوق العاده است و شما احساس می کنید به سمت شخصیت هایی که او به تصویر می کشد جذب می شوید، به خصوص وقتی که آنها نشانه ای از جذابیت و مقداری قهرمانی داشته باشند.
ما همچنین یک انتخاب جسورانه با موسیقی متن داریم که بازی نگهداری از گربه خانگی مراقبت تقریباً نتیجه می دهد. O'Malley فیلم را به بقیه گروه ولگرد خود معرفی می کند، آهنگ ها بسیار سبک و جاز هستند. این یک آهنگ نمادین را برای ما به ارمغان می آورد، "همه می خواهند گربه باشند" که تا روزها پس از آن با شما خواهد ماند. این سرگرم کننده است اما بد نیست که کاستی ها را از بین ببرید.
به طور کلی، این در زمانی اتفاق می افتد که دیزنی در حال تجربه آرامش بازی نگهداری از گربه خانگی مراقبت در کیفیت است. انیمیشن خوب است و شخصیت‌های برجسته‌ای وجود دارد، اما داستان بسیار شبیه به چیز بهتری است که خودشان ساخته‌اند و آنقدر اتفاق نمی‌افتد که شما به آن اهمیت دهید. فیل هریس چهره خود را حفظ می کند، اما به اندازه ای نیست که به آنچه دیزنی بهتر از هر کس دیگری می تواند انجام دهد نزدیک شود.
بازی آنلاین مدیریتی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk