بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی جنگی اساطیری جدید اندروید کامپیوتر آنلاین  

بازی جنگی اساطیری جدید اندروید کامپیوتر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.64  (تعداد 51)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی جنگی اساطیری جدید اندروید کامپیوتر آنلاین این تا بازی آنلاین جنگی اساطیری جدید اندروید کامپیوترحدودی در بازی اواخر با توانایی احضار تیتانها - هیولاهای عظیم که سربازان متوسط ​​را تا 10 بار یا بیشتر کشتن دارند. متأسفانه، شبیه ساختن شگفتی ها، فرآیند آسان نیست، و شما باید قبلا یک منبع مناسب و مناسب برای سرمایه گذاری در دروازه تیتان داشته باشید. این به سادگی راهی برای تجربه جنگ تروا یا سقوط آتلانتیس نیست.
 همانطور که شما به زودی بر روی میدان مغناطیسی غول پیکر

بازی جنگی اساطیری

جدید برای جنگجوی غول پیکر افسانه خرد می شوید، تمام بازیکنان دیگر روی نقشه نیز به حضور خود هشدار می دهند. وقتی احضار شد، همه می توانند دقیقا در کجا و در کجا می روند. شما هیچ فرصتی برای نفوذ در اختیار ندارید، هیچ فرصتی برای حمله غافلگیر کننده وجود ندارد. این به سادگی بهترین راه برای تجربه جنگ تروا یا سقوط آتلانتیس نیست.
در بهترین حالت، شما می توانید از تیتان خود به عنوان یک هدف آبدار استفاده کنید و یک شکار برای دزدکی حرکت کردن بازی جنگی اساطیری جدید با موجودات دیگر خود - و این بدون مزاحمت خود، بدون چشمگیر قابل پیش بینی بودن نیست. متاسفانه، مبارزات تک نفره سن اسطوره شناسی خیلی بهتر از این نیست. مقالات سری قبلی حاشیه جنگ های تاریخی بود که خود را در آن قرار دادند.
 شما می توانید از طریق یک سری از این بازی برای شبیه سازی مبارزات واقعی بازی جنگی اساطیری اندروید در جهان از شخصیت معروف کلی یا تاریخی است. بدیهی است، تا آنجا که می توان گفت، تیتان ها و هیولاهای دریایی واقعا وجود ندارد و در اینجا کاملا فریبنده است، گرچه آن را به شدت از شعر هومر و افسانه مصری قرض می گیرد.
امیدوارم برخی از این مشکلات بازی جنگی اساطیری را با اصلاحیه ها حل کنند. این مجوز 2014 سن عرفان شامل برخی از ابزارهای مودینگ قوی و همچنین یک نقطه در کارگاه است که به صف اسکایریم، پورتال و ده ها تن دیگر پیوسته است. جامعه مجازی مدرن و به احتمال زیاد پشتیبانی آنلاین چند نفره به همین ترتیب دو بزرگترین افزوده در اینجا است.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk