بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی فرودگاه برای کامپیوتر پذیرش تا پرواز هواپیما  

بازی فرودگاه برای کامپیوتر پذیرش تا پرواز هواپیما شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.14  (تعداد 90)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی فرودگاه برای کامپیوتر پذیرش تا پرواز هواپیما اگر به بازی فرودگاه هواپیما برای کامپیوتر پذیرش تا پرواز تصاویر در حال حاضر نگاه کنید، احتمالا متوجه شده اید که این عنوان دیگری از عنوان جهان آزاد است که از منظر ایزومتریک بازی می کند. این بار از ابتدا یک فرودگاه دارید شما باید کاری را که می خواهید از این نقش انتظار داشته باشید، انجام دهید و شامل ساخت باند اضافی، هواپیماهای جدید و بزرگ و ایستگاه های سوخت رسانی.
هرچند که برای

بازی فرودگاه برای کامپیوتر

هواپیما بسیار زیاد است. شما همچنین به جای عجیب و غریب مسئول اکوسیستم هستید که فرودگاه شما را تغذیه می کند. به همین ترتیب، برنامه ریزی شهری وجود دارد، زیرا خانه هایی را که مسافران خود را عرضه می کنند، خریداری می کنید. این به معنای کم اهمیت است که شما در مورد آن فکر می کنید.
این رویکرد جامع برای اجرای خانه حتی به برنامه ریزی پرواز و ارسال بازی فرودگاه برای کامپیوتر هواپیما ختم می شود، به طور کامل سوخت. همانطور که شما سطح را بالا می برد، مکان های جدید و به طور فزاینده ای عجیب و غریب را باز می کنید که البته امتیازات و سرمایه های بیشتری را به شما می دهد. بنابراین تردمیل بی پایان ارتقا و گسترش می رود. این یک سیستم ما هزار بار قبل از آن دیده شده است.
مطمئنا، قبل از اینکه بیش از حد طول بکشد، باید پول بازی فرودگاه برای کامپیوتر هواپیما واقعی برای ادامه نگه دارید - حداقل در یک سرعت مناسب. اگر واقعا می خواهید به احتمال زیاد می توانید از بین ببرید و بسیاری از بازی ها را مشاهده کنید بدون اینکه از پول نقد اضافی اضافی خرج کنید، اما این واقعا راهی واقع بینانه برای برخورد با آن نیست.
در کل، ما یک ساعت خوب سرگرم کننده از یک پرداخت بازی فرودگاه برای کامپیوتر پوند داشتیم، اما بدون شک به این نکته دلخراش رسیدیم، همانطور که در جایی که باید کیف پول خود را باز کنید تا بتوانید سرگرم کننده تر از بازی را بیابید. به طور خاص، گسترش زمین خود را برای گسترش خانه خود را نسبتا گران است و پیوست خود را تست کنید.
بازی آنلاین مدیریتی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk