بازی آنلاین
گیفت کارت
 
سیستم مورد نیاز بازی
 
سیستم مورد نیاز بازی
 
abkhanwars 728x90
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین deus racer 2 فلش  

بازی آنلاین deus racer 2 فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
  رای  
رای: 3.56  (تعداد 432)  رای شما :
  رکوردها  

 

  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین deus racer 2 فلش size: 2.7 MB
رانندگی در یکی از ترین اتومبیل های با تکنولوژی بالا از آینده و ساقه دشمنان خود را با 4 نوع مختلف از سلاح در مسابقه deus 2 بازی. استفاده از کلید های arrow به حرکت اتومبیل خود را و Z، X، C و V به ساقه انواع مختلفی از سلاح - و نه همه Deus از 2 سلاح از آغاز در دسترس خواهد بود، شما یک سلاح جدید برای هر سطح شما کامل دریافت خواهید کرد.
آینده جهان نهفته است در توانایی خود را از رانندگی سوپراسپرت به اینده خود را در یک مسیر خطرناک، که در آن توانایی تیراندازی سلاح خود را به چالش کشیده خواهد شد، بیش از حد. آیا هر زمان بیشتری حروم نکن، شروع به مسابقه deus 2 و ماشین مسابقه قهرمان که سیاره ما نیاز در حال حاضر!
اگر شما فکر می کنید که تبه دکتر نمی تواند امکان ادامه طرح حیله گر خود را پس از او شده است در مسابقه deus را شکست داد، فکر می کنم دوباره! شما نیاز به درایو به یکی دیگر از ابعاد، گرفتن این ماشین بازی شدید مسابقه آغاز شده، و مطمئن شوید که او می تواند طرح خود را از بین بردن جهان کامل نیست! برای این کار، بیش از فقط شگفت انگیز مهارت و چابکی مسابقات اتومبیل رانی و سوپراسپرت شگفت انگیز است که شما نیاز دارید، به شما امکان نیاز به برخی از سلاح های قدرتمند، بیش از حد، به منظور از بین بردن همدستان دکتر SOBEK و دشمنان NO.1 شما وجود دارد. آنها را شکست شما نیاز به قرار دادن تمام تلاش و تکمیل تمامی سطوح ما شما را با چالش در مسابقه deus 2 ماشین بازی مسابقه ای. هر بار که شما یکی از کسانی که به سرعت گام، کارهای چالش برانگیز به عنوان یک ماشین رانندگی ابرقهرمان کامل، نوع جدیدی از سلاح های مخرب است که به شما داده شده است. استفاده از کلید های arrow خود را به سرعت خودرو ورزش خود را کاهش دهید که بزرگراه خطرات تحت پوشش و نامه کلید سمت راست، به شما اشاره در آموزش این ماشین تیراندازی بازی، برای شلیک سلاح های خود را و از بین بردن عنوان بسیاری از اتومبیل های دشمن / مخازن به عنوان امکان پذیر است. پیدا کردن اگر شما تکنیک های سمت راست بالا صفحه مسابقات اتومبیل رانی، برای تکمیل تمام وظایف این ماشین مسابقه بازی، و اسلحه مناسب مهارت و زمان واکنش عالی تیراندازی به پایان وظایف خود را درست قبل از طرح بسیار ناراحت کننده شر دکتر SOBEK است به عمل قرار داده. شما نیاز به ماندن بگیرید متمرکز شده است، در طول این بازی آنلاین سرگرم کننده مسابقات اتومبیل رانی، شما نیاز به رسیدگی به ماشین شما مانند یک حرفه ای را به عنوان آن می رسد کسانی که سرعت شدید بالا و شما نیاز به کار سلاح خود را شلیک نبوغ بیش از حد، در حالی که شما در حال مسابقه خود را ماشین فوق العاده مانند دیوانه کردن بزرگراه و دشمنان خود را می تواند شانس از بین بردن جهان ما ایستاده است!
قهرمان که کل جهان است که منتظر و محافظت از آن را از تهدید های مخرب حلق آویز بیش از بازی مسابقه deus 2 و قرار دادن مهارت های مسابقه ماشین شما و استعداد تیراندازی خود را در خدمت بشریت!
این اجرا دوم Deus از مسابقه است. در حالی که مهارت های رانندگی خود را آزمایش خواهد شد، تیراندازی مهارت خود را نیز دوباره به چالش کشیده شود. برنده مسابقه به طوری که دکتر SOBEK می تواند برنامه های شیطانی خود را به عمل قرار داده نشده است.
مسابقه شما اینده ماشین مسابقه deus پایین بزرگراه. اجتناب از موانع و اتومبیل و مراقب گلوله پرواز. شلیک و کشتن مردمان بد تلاش به شما در بازی اکشن مسابقه deus 2 بکشند.

control :
movement: arrow.
بازی آنلاین ماشین سواری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
haftir 120x240


abkhanwars 120x240
 
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2017 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
deus racer 2 بازی آنلاین deus racer 2 فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk